Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna hiteles politikus?

Donáth Anna hiteles politikus?

Figyelt kérdés

Elmondta Marcinál (nekem csak Marci), hogy ő nem egy olyan politikus, akinek úgy a szájába adhnak mindent. Ehhez képest elléggé az újbalos woke-kultúra paneleit nyomja minden egyes állításával szerintem.

Az összebenyomásom róla ugyanaz, mint a párttársairól, hogy kiesett az egyetemről, aztán anélkül, hogy egy napot dolgozott volna a közszférában máris ment a Parlamentbe. Egy kislány, akinek az ötös bizonyítványon kívül nem kellett megdolgoznia még sohasem igazán semmiért.



2022. febr. 13. 17:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen, nagyon hiteles az, akinek a kisebbségi, kommunista nagyapja Donáth Feri volt, az apja MSZP-s "lelkész", ő meg az SZDSZ 3.0 kultúrmarxista ifjú üdvöskéje...
2022. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiteles azt jelenti, hogy elhiszem-e neki amit mond. Én tökre elhiszem róla, hogy egy újbalos érzelmű politikus.
2022. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Hát, a versenyszférában még ő sem dolgozott soha.
2022. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért akarjátok ennyivel jobban Donáth Annát, mint Cseh Katalint?
2022. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14 - mert Donáth Anna nem csak mosolyogni tud szépen, hanem jól hazudni.
2022. febr. 13. 21:06
 16/17 anonim ***** válasza:

Rá kellett keresnem, mert nem tudtam ki ő.

És olyan aranyos, mint _ayumiyeofc a Twitteren.


Első benyomásra nem tartom kislánynak, és ami a szívén az a száján.

2022. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 1Kilo_krumpli válasza:
Olyan, hogy hiteles politikus, nem létezik. Vannak profi politikusok, akik jól csinálják ezt a becsapósdit, de senkinek nem kell bedőlni.
2022. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!