Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztet vethetünk az idei...

Keresztet vethetünk az idei kormányváltásra is?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Milyen kormanyvaltas? Sosem hittem benne :)
2022. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Énnnnn ***** válasza:
85%
Még nem, de az is olyan langyos mint a 18-as volt, mintha nem is igazán akarnának győzni
2022. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi történt már megint, hogy újra megszületett egy ilyen semmitmondó kérdés?
2022. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Utálom a jelenlegi kormányt, de nem vagyok benne biztos, hogy Fidesz, és az Összefogás közül, a Fidesz a rosszabb. Ettől a szedett-vedett ellenzéki kuplerájtól én semmi jóra nem számítanék, más párt pedig esélytelen a győzelemre. De tökmindegy sose fogjuk megtudni, milyen lenne, mert ez az MZP csóka minden egyes megnyilvánulásával csak égeti magát, itt inkább az a kérdés, hogy lesz-e a Fidesznek 2/3, vagy sem?
2022. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

#4

Dehogy utálod a kormányt, csak látens fidesz szavazó vagy. Ismerem már a szavajárásotokat.😀

2022. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Maki Peti bölcsességeire gondolsz?
2022. febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Amennyiben? Ha valaki vállalhatatlannak tartja az Ellenzéki Összefogás, az rögtön fideszes? Rém okos gyerek vagy...
2022. febr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
4. Én is már hasonlóképpen érzek. Nagyon mellényúltak ezzel a taggal. Jó, mondjuk a többi sem kutya mögötte, de ez égő már egyszerűen. Én valószínűleg kis pártokra szavazom majd, de mindenképp megyek. Ha épp baromi pipa leszek, akkor rajzolok egy falloszt a szavazólapra, mint üzenet. Engem amúgy nem érdekel már ez a fideszesezés. Aki mégsem szavaz oda, az narancsos kutya, de csak szerintük. Én meg úgy gondolom, hogy az elveim nem adom fel senki kedvéért, azért, hogy egy alkalmatlan tömörülés hasznos idiótája legyek. Erről ennyit
2022. febr. 14. 23:55
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

"Ha épp baromi pipa leszek, akkor rajzolok egy falloszt a szavazólapra, mint üzenet."

És miért szeretnél így üzenni a szavazatszámlálóknak, akik az ég világon semmiről sem tehetnek? Mert hogy más nem nagyon fogja látni azt a csodaszép rajzot

2022. febr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bbenjoe ***** válasza:
93%

8/9


Üdv, én szavazatszámláló vagyok 2014-óta, és a mai napig emlékszem a különleges szavazólapokra. Volt aki azért jött be, hogy két vonallal áthúzza az egészet, és odaírja, hogy "Egyik sem!" például


A lényeg: akármit rajzolhatsz a szavazólapra, amíg egy és csak egy karikában van X vagy +, addig az érvényes.

2022. febr. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!