Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene az egyedülállóknak...

Nem kellene az egyedülállóknak is úgy küzdeni a jogaikért,mint a feministáknak vagy az LMBTQ embereknek?

Figyelt kérdés

Mivel a társadalomban a családosok vannak többen,így az egyedülállók mindig el vannak nyomva.

Nálunk pl semmiféle kedvezményt nem kapnak,és egyedül kell megküzdeniük az élet minden területén.


2022. febr. 15. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy feminista vagy "lmbtq" ember nem lehet egyedülálló?

Ezért hülyék ezek a skatulyák, mert lehet valaki meleg, feminista, egyedülálló egyszerre is, beletartozhat bármelyik halmazba.

2022. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván lehet, például alapítsál pártot, vagy kezdeményezz népszavazást.
2022. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, én is 30 vagyok, lassan 31, az állam pont mikor áttudtam volna rakni 1 milkámat erre a lakástakarékpénztárra, pont akkor szüntette meg ezt..
2022. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Egyszerűen dühítő, hogy a szinglik sem tarthatnak egyházi esküvőt, milyen kicseszés ez már velük...
2022. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja-ja mintha olyan természetes lenne, hogy ha ellenzéki politikus pont megjelenik a választási irodában az összegyűjtött népszavazási papírokkal, akkor pont akkor megjelenik egy kormánypárti néni pár skinhead féle ifjúval...
2022. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Te a gyerekektől sajnálod a pénzt ? Szerinted a gyerekvállalás magánügy ugye ?

Aztán jössz már megint a b.zikkal. Mert az fontosabb mint a gyerekek ?

De felesleges magyarázom. Nem értesz te semmit.

2022. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom, hogy szingliként megilletnének egyéb jogok, inkább azonos lehetőségeket szeretnék, például ha megmaradt volna az állami támogatás a lakáskasszáknál, az ugyanis nem csak az egyedülállóknak volt jó, de például azoknak is, akiknek már felnőttek a gyerekeik, és szerettek volna felújítani, vagy jó volt társasházaknak, ez utóbbiakra nem teremtettek alternatívát. Én például nem tudom, hogyan fogja a társasházunk megoldani a hőszigetelést, mert előbb-utóbb szükség lesz rá, de sok az idős, illetve alacsony jövedelmű lakó.
2022. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Úgy tudtam, hogy megjelenik valaki, aki nekiesik a témának, hogy a gyerekektől sajnáljuk. Bár nem nekem címezted, én nem sajnálom a gyerekektől, de tőlem elvettek lehetőségeket, és ennek nem örülök.
2022. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Majd ha MZP bevezeti a piaci rezsit, az összes nyugdíjas boldogan dobja be az önerőt a hőszigetelésbe. Mert utána a szigetelt házra már csak egy kicsivel lesz több a rezsiköltség piaci áron mint most szigetelés nélkül a rezsicsökkentett.
2022. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

#8

Én meg úgy tudtam hogy az lmbqt semmiből sem lehet kihagyni.


Árad a Duna. Szenvednek az lmbq emberek.

Aszály van. Szenvednek az lmbq emberek.

2022. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!