Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon sosem lesz...

Magyarországon sosem lesz jólét? Mert mire a kommunista Fideszes idős generáció kihal, már a romák többen lesznek?

Figyelt kérdés

Ha a romák többen lesznek akkor menekülni fog az a kevés normális magyar aki még nincs külföldön. Gondolom ebben senki sem kételkedik.

Viszont a Fidesz sajnos felfedezte, hogy ahhoz hogy hatalmon maradjon, vissza kell vezetnie a kommunizmust, mivel az elöregedő társadalom miatt az idős (boomer) korosztály teszi ki a szavazóbázis többségét. És a többségre kell lőni, nem a fiatalokra, ha hatalmon akarsz maradni.

Ezért hát visszaépítették a kommunizmust, túlóratörvény, alacsony bérek, proli szalaggyár munkahelyek, hatósági árak, Nyugat ellenesség, gyűlöletpropagandák, nyugdíjasok seggnyalása.

Sosem lesz itt jólét, mert mire a kádárista generáció kihalna, már többen lesznek a romák, ahogy a Mi Hazánk is állítja, már csak 10-13 év? Ennek az országnak nincs jövője?



2022. febr. 16. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Rasszitsa vagy. Undorító
2022. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Nálam jólét van. Tegyél érte, ne siránkozz.
2022. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Már 2006-ban is jólét volt. Mondta is Gyurcsány, hogy "A gazdaság dübörög és NAGY A JÓLÉT!"
2022. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha az összes fiatal ilyen gyökér, mint te, akkor mindenképp. Boomer? Romák többen lesznek? Normális magyar?
2022. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
MZP képviseli őket is. A fasisztákat, kommunistákat és a cigányokat, amellett hogy listázza is.😂
2022. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Fizetett feri troll, költsd gyógyszerre az alamizsnád
2022. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a kérdést jobb lenne törölni!!!
2022. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Mutass nekem csak egy olyan államot, ahol csak jólét van minden tekintetben.
2022. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Én eljutottam arra szintre, hogy én a jólétet nem úgy értelmezem, mint mások, nem anyagi bőségben, pl lassan leszokok arról, hogy új könyvet vegyek,mert minek, hogy ha úgy is kitudom kölcsönözni ezt, vagy pl autót se tervezek, mert közösségi közlekedést használok, lakásból is csak egy másfélszobást szeretnék.
2022. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!