Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek nem veszik észre...

A Fideszesek nem veszik észre hogy az árstoppal az egész országnak üzent a kormány?

Figyelt kérdés

Főként az üzemanyagok befagyaszásával.

Azt nem részletezem hogy miért megy most a balhé mer szerinem mindenki ttudja vagy innen vagy a közösségi médiából, de ha jóérzés és/vagy matek tudás nincs egyesekben akkor a következőre sem gondolnak?


Először is érdemes alaposan elolvasni az üzemanyagok befagyasztásáról szóló rendeletet. Másik elengedhetetlen tudnivaló ehhez, hogy a nagyker árat Magyarországon a MOL határozza meg. Igen, az a MOL aminek 15%-a az államé és amit szinte 100%-ig befolyásolni tud az állam a haverokon kereszül.

A törvény ugye úgy szól, hogy benzinkút nem zárhat be, de ha abba akarja hagyni köteles átadni valaki másnak az üzemeltetés jogát. Viszont "véletlenül" pont csak a MOL veszi át az üzemeltetői szerepet. Az üzemeltető nem a tulajdonos jogutódja illetve a benzinkút épületei, eszközei is a régi tulajdonos tulajdonában maradnak. Arról, hogy a benzinkutat mikor kell vissza adni az előző tulajdonosnak nem is szól a törvény. Magyarán mondva elloptak egy benzinkutat, ha esetlegesen hitel van raja azt meg meghagyják az előző tulajdonosnak.


A pórnép nem veszi észre, hogy ezzel tulajdonképpen neki is üzent a kormány? Pontosan azt, hogy ha valamit meg akar szerezni a kormány akkor meg is szerzi, ha ehhez meg fejre kell állítani a világot akkor törvénybe foglalják hogy forduljon fejre a világ.

Vagy a pórnép szerinte fejre is fordulhat a világ, csak legyen pár ezer Forint ingyenpénz?



2022. febr. 17. 07:57
A kérdező szavazást indított:
Ezért nem támogattam őket eddig sem
Azt a pár ezer Forint pluszt elfogadom de nem tudnak vele megvenni, akkor sem támogatom őket
Továbbra is támogatom őket, amíg állhatok a futószalag mellett és kapom a pár ezer pluszt, felőlem fejre is fordulhat a világ
20 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

De ez nem új.

Ezt már megcsinálták a nyerőgépekkel, trafikokkal, állami földekkel, EU-s támogatásokkal, stb.

2022. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Kedves kérdező, és az üzemanyagok inflációra gyakorolt hatásáról hallottál már???
2022. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2 Természetesen hallottam. De az inflációt máshogy kellene leszorítani, nem mesterségesen az üzemanyagokkal.
2022. febr. 17. 08:11
 4/22 L.. István ***** válasza:
97%
2022. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%

3# oké, de azt is észrevetted, hogy mindenhol brutális az infláció??

Csehország: 2021 január- 3 százalék

2022 január- 10 százalék...

Erről is Orbán Viktor tehet ugyebár!!!🤣🤣

2022. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Dzsonszi ***** válasza:
82%
#3 És szerinted a kormánynak hogyan kéne elintézni, hogy olcsóbb legyen az üzemanyag? Szerinted mennyi beleszólása van az árba?
2022. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#5 Észrevettem, és nem mondtam hogy ő tehet róla. De ez ilyen, el kell fogadni hogy infláció van, nem pedig ezzel vásárolni szavazatokat.
2022. febr. 17. 08:20
 8/22 anonim ***** válasza:
21%

7# ez hülyeség!

Te most 540 helyett tankolhatsz 480 ért.

Ha havi szinten 60 liter üzemanyagot veszel 3600 Ft ot spóroltál...

Ettől még a Fideszre fogsz szavazni?? Nem!

Azt nem értem , hogy ti baloldaliak, miért nem értitek meg, hogy a Fidesz az egész ország részére hozza az intézkedéseket, legyen az rezsicsökkentés, adókedvezmény, adóvisszatérités, CSOK, otthonteremtési támogatás, SZJA mentesség, stb.

Attól még, hogy alrzt úgymond mindenki élvezheti, nem lesz Fidesz szavazó!!! Nem is azért vannak...

2022. febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#8 Nem vagyok baloldali. Ugyanúgy Fideszes. De már csak voltam.

Igen, havi 3600 Forinttal nem lehet megvenni a szavazatomat.

A Fidesz leszrja az egész országot, ő csak azt a pár szavazatot akarja. Plusz a 480 Forintból kb 300 adó, a benzinkutak meg mennek tönkre. Ez teljesen egybevág az adócsökkentéssel és a KKV-k támogatásával. Ja, mégsem.

2022. febr. 17. 08:29
 10/22 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező!

8 ashoz csatlakozva.

Sok olyan kérdés van itt, aminek mind- mind egy lényege van:

Ha Fidesz olyan intézkedéseket hoz, ami az égész országnak, vagy döntő részének jó, akkor szavazatot vásárol.

Ja nem így tesz, akkor miért nem csinál már valamit.

Kicsit átlátszó ez, nem?

2022. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!