Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most biztosan bukni fog...

Akkor most biztosan bukni fog pénzt Magyarország a jogállamisági ügy miatt?

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen
2022. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Igen, de kit érdekel? Nem mi bukjuk, hanem Lölőék meg a politikusok, NER lovagok.

Persze ez valószínűleg azt fogja maga után vonni, hogy még többet fognak beszedni tőlünk, vagy még több hitelt vesznek fel Kínától, Oroszországtól.

De engem az sem zavar, szívjanak csak majd a gyerekeim. Inkább hitel mint megszorítás.

2022. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
A gyerekeknek biztos szép jövőjük lesz, olyan magyaros putri
2022. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Orbán Viktor kisztitkár, Soros ösztöndíjas, vallásellenes, liberális internacionálé alelnök, antiliberális, nemzetyinek hazudott, vallási fanatikus elmúlttiszenkétév miniszterelnök úr kiharcolta sikeresen Brüsszelbe hogy a pusztító és törvényszegő kormányzását az EU-s források megvonásával jutalmazzák miután évek óta felszólították tartsa be a fidesz kormány a vállalt alapszerződésben szereplő szabályokat.


Akkor kap az ország eu forrásokat ha visszaáll a jogállam.

-Független ügyészség

-Átlátható közpénz elosztások

-Diszkrimináció megszüntetése

-Közmédia nem fidesztévévé alacsonyítása

Meg még kb 1000 ok ami miatt betelt az EU-nál a pohár.


Kb 8-10 évet késtek csak el a jogos szankciókkal.

2022. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Az én gyerekeim már úgyis külföldön fognak tanulni, ugyanis nem engedem majd őket az ótvar, lepra magyar oktatásba, mert nem vagyok az ellenségük.

Így hát valószínűleg kint is fognak maradni akkor már. Szóval nem az én gyerekeim fognak szívni hanem a tietek, meg a cigányok!

Felőlem annyi hitelt vehet fel Orbán amennyit csak adnak neki. Végigkunyerálhatja egész Ázsiát hitelért, minden diktátornak benyalhat! Ki bánja?

2022. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen,méghozzá felfoghatatlan mennyiségű pénzt.
2022. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem, semmi sem biztos, csak az van, hogy a bíróság szerint jogos az új mechanizmus. Hogy ez hogyan fog működni a gyakorlatban, az majd elválik.
2022. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

A mechanizmus jogszerűségét vizsgálták.

A mechanizmus működése majd a gyakorlatban más kérdés...

2022. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha Marki-Zay fog nyerni akkor nem biztos, valoszinuleg megkapjuk azt a penzt ami jar. Ha Orban marad akkor igen. Dontes szuletett, es azt vegre fogjak hajtani.
2022. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudom #2 miert van lepontozva, teljesen igaza van. eddig se a nep profitalt az eus penzekbol, hanem a hatalomhoz kozeliek
2022. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!