Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Dk-s parlamenti kepviselőjel...

A Dk-s parlamenti kepviselőjelöltek pénzt kérnek a kampányukhoz?

Figyelt kérdés
Felmerül bennem a kérdés, hogy azt az összeget, amit összegyűjtenek, valóban az ő kampányukra költi-e a Dk? És miert is kell egy kepviselő jelölt kampányára pénzt kérni?
2022. febr. 17. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Fletó milliárdos, nem kicsit.

Kisegíthetné őket, meg hát ott az állami támogatás is ...

2022. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy ellenzékiként én ezt a pénz kerést nagyon furának tartom!
2022. febr. 17. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

"És miert is kell egy kepviselő jelölt kampányára pénzt kérni?"

Több pénzből nagyobb kampányra telik, azt hittem ez elég egyértelmű. Ha az emberek adnak, miért ne használják ezt ki ahhoz, hogy több helyen tudják magukat hirdetni?

2022. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as ezt a penz gyűjtést miért a kampányidőszakban teszik? Miért nem pl fél éve kezdtek el gyűjteni, kéregetni?
2022. febr. 17. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
#4 Fél éve is gyűjtöttek, hiszen az előválasztási kampányhoz is kellett pénz. De gyanítom máskor is van lehetőség hogy adakozz
2022. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem!Nagyon nem! Most a közössegi oldalon hirdetik magukat, es azt is megnézheted mennyit gyűjtöttek eddig össte egyénileg. Ez most kezdődött!
2022. febr. 17. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
A Fidesz is gyűjt. Orbán személysen kért.
2022. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez is igaz, de azt nem tudom, hogy a Fideszes parlamenti képviselő jelöltekre egyénileg lehetett/lehet támogatást anyagi juttatast adni, mint az ellenzéki jelölteknek?
2022. febr. 17. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!