Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP-ét jól a földbe döngölték...

MZP-ét jól a földbe döngölték a kisemberek?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 18. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Ennek megint elgurult a gyógyszere. Az eddigi sajtósok mellé kell egy pszichiáter is.
2022. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Origó propaganda szennymédia, gondolom a piacos proletárok kötöttek bele, és nem fordítva. Csak a hazugságpropagandába ez már nincs belevágva a felvételbe.
2022. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus origo színvonal, pár (8) másodperces kivágott felvétellel.
2022. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kormányzati propagandát kellene figyeld, ha a valóság érdekel. Az Origo valaha egy komoly, színvonalas információforrás volt, most meg az alternatív valóság médiuma. Keresd már meg az oldalukon, hány pert veszítettek el XD
2022. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

[link]

Ez remekül szemlélteti a dolgokat. Sárga a kormánymédia. Mondjuk már az index is oda tartozik azóta, nem tudom miért kék... HírTV is utóbbi hónapokban eléggé produktív a hírek ferdítésében. Hogy példát hozzak:

https://www.youtube.com/watch?v=F5XaviKaGFY

Most jobb vágatlan (rövid) verziót nem találtam.

HirTV, hirado.hu, magyarnemzet.hu, hirado.hu: "Márki-Zay Péter Indiába küldené szemműtétre a magyarokat"

És még sorolhatnám a többit is ide hasonló címekkel, ahogyan az Origo-t is. Origo mentéségére szóljon, ahogy nézem nem vágták ilyen szinten ki. Undorító, ahogyan ferdítik az igazságot, kiforgatják a szavait vagy a legrosszabb, hogy úgy vágják össze, amit sose mondott. Mondanám, hogy az igazságot úgy találja meg az ember, hogy mindkét oldalt olvassa, de a kormánymédia már nagyon elszállt magától, vicc kategóriát képviselik, de valahogy még mindig van kereslet rájuk.

Egyébként a néni szólt be és "menekült". Szegények nézik a TV-t és lényegében nincs más módjuk a tájékozódásra. Olyanokkal támadják MZP-t, amiket sose mondott. Sajnos pont a "kisemberek" a legjobban megvezethetőek, amit jelenleg a Fidesz ki is használ. Egyet értek teljes mértében MZP-vel, hogy a Fideszesek nézik hülyének őket, mert akárhogy is próbálom másképp látni: nem tudom. Még facebook hirdetések alatti kommenteket is szörnyű olvasni, ilyen kivágott propaganda mellett. Mint amiket megafon is képvisel, több 100 milliókat elszórva. Például Bohár Dániel:

[link]

vagy Rákay Philip:

[link]

és lehet többire is rákeresni... ezek mind csak fb hirdetés. Mindkét ember ráadásul úgy tekint magára, mintha szentek lennének, de vannak érdekes videók róluk régről. Mint például ez:

https://www.youtube.com/watch?v=Aoj9K2tl9W8

Nekem jelenleg 1000x szimpatikusabb az ellenzék kb minden téren, ahogyan Márki-Zay is.

2022. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
A fidesz csinálja ezt a kis emberekkel inkább.
2022. febr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Origo😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2022. febr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
#5 MZP-nek van saját YouTube csatornája is. Ha vágatlan felvételt keresel, ott mindent megtalálsz. Vagy a saját FB. oldalán. Csak kicsit nehéz megtalálni, mert rengeteg anyag. Ezekből szemezgetnek a kormány propagandistái is.
2022. febr. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen ezek kivágott felvételek. Aljas fideszes gazemberek.
2022. febr. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

#8-nak

#5 vagyok, tudom, hogy van, fel is vagyok rá iratkozva, de azt tapasztalom, hogy sokan nem képesek megnézni őket. Hosszúak, illetve sokakban már egy ellenszenvet alakított ki a propagandagépezet, indokolatlanul. Nem egyszer találkoztam olyan érvekkel is, hogy oké hogy ki van vágva, de akkor is az ő szavai, el kellett, hogy mondja. Eredetit, de még rövidebb verziót se képes megnézni. Teljesen reménytelen esetek. Hiába mondod nekik, nem bírják megérteni, hogy a kiragadott szöveg, videóanyag már más jelentéssel bír.

2022. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!