Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Sajtóklubbot szoktad nézni...

A Sajtóklubbot szoktad nézni a TV-ben? Nekem nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
Van egy érdekes sajtóelemző műsor, ez a Sajtóklub. Nagyon érdekes; olyan hireket, cikkeket mutatnak be a nagyvilágból, amit széles olvasottság mellett sem juthat el hozzád. Mindez érdekes körítéssel, magyarázatokkal fűszerezve. Három műsorvezető mindegyike ismert szakember; Bencsik András (kedvencem), Gajdics Ottó, Bayer Zsolt

2022. febr. 19. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Nekem is kedvencem
szoktam nézni
Most hallok erről először
44 szavazat
1 2 3
 1/22 hollófernyiges ***** válasza:
74%
Olyan lehetőség miért nincs hogy hallottam már róla, de ilyen mocskot nem nézek?
2022. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem szoktam TV-zni, így ezt sem nézem.

De azon jót röhögtem, mikor szakembernek tituláltad Bayert. Tényleg aranyos volt. :)

2022. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem.


Meggyőződésem hogy az a műsor maradandó agykárosodást okoz.

2022. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

✎ [Három műsorvezető mindegyike]

Ha már kedvenced a műsor… EGY műsorvezető van: Bayer Zsolt; nem pedig három. Pontos megnevezéssel: Bayer házigazda, Bencsik András és Gajdics Ottó pedig (állandó) vendégek.

Legalábbis, a műsornak helyt adó Hír Tv így tudja: [link]


Ha máshogy volt, akkor az, hamisítvány volt! Lehet, hogy az ellenzék keze betette a lábát a TV műsorszolgáltatódhoz, és álműsort néztél.

Vagy, nem tudod, mit néztél.

Vagy, ennyire megkárosított.

2022. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 MolotovPunk ***** válasza:
61%
Képzelem milyen sokan nézhetik azt a nagy semmiről szóló műsort. :D
2022. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Ezek kormányseggnyaló mocskok akik direkt hazudnak a pénzért cserébe.
2022. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

miben szakemberek ezek?

amúgy olyan opció miért nincs, hoy "nem nézem azt a szart"

2022. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Ez inkább Fideszhivoklub nem sajtó.
2022. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Az eredeti Sajtóklub már 2001-ben is létezett: pénteken ment az ATV-n és Lovas István vezette. Akkor még érdekes és hiánypótló műsornak számított a palettán, ma már csak egy a sok közül. Az itt fikázó kommentelők talán emlékeznek rá, hogy az ATV-n hétfőként ment a Sajtóklub baloldali változata Újságíróklub néven (olyan "független" és "hiteles" figurákkal, mint Aczél Endre, Juszt László, Bolgár György, Avar János és Mészáros Tamás). Ezek úgy nyalták még az őszödi beszéd után is Gyurcsány ánuszát, hogy ajánlatos lett volna kitenni a 18-as karikát. Hát, ez a műsor kimúlt, Bayerék maradtak. :)
2022. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%

"Az itt fikázó kommentelők talán emlékeznek rá"


Valószínűleg nem, a gyk politika kategória látogatóinak legalább 80%-a tizenévesekből állhat

2022. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!