Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek köszönhető, hogy mindenk...

Minek köszönhető, hogy mindenki sír a nyugdíj miatt(nem lesz rá pénz), ami csak pár millió embert érint, bezzeg az alapjövedelem az simán kifizethető?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ki mondta és hol az alapjövedelem "simán" kifizethető? Idéznéd a pontos forrást erről?
2022. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Mert azt a magyar észtársadalom szerint az érdemtelenek is kapnák, és ez nagyin ba@a a csőrüket.

"Én, egyedül én építettem fel a fél-, ha nem az egész országot". Minden a zember kategóriàba tartozó személy Mo.-n így gondolkodik.

2022. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

2-es, igen, kb így van. Mi a gondod ezzel, hogy nem akarjuk azt, hogy az is zabáljon, meg kapjon aki csak lumpolt, nem tanult, nem dolgozott?

Csodálkozol, hogy ez b@ssza csőrét a normális embereknek? A cigányok meg röhögnének a gádzsókon. Na ez nem lesz!

2022. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.


Teljesen rendben van, hogy az ingyenélőket ki kell szórni.

2022. febr. 20. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

3: az alapjövedelem akkor működne, ha tényleg alap lenne, vagyis minimálisan meg tudnál élni belőle, semmi extrára nem telne belőle. Ezzel a legtöbb embert továbbra is motiválná arra, hogy dolgozzon, ha nyomógombos telefonnál többet akar, esetleg autót, saját lakást, stb.


A cigányok is akarnak nagy képernyős tévét, okostelefont, meg használt bmw-t, audi-t, stb. úgyhogy ezekért nekik is dolgozniuk kellene továbbra is, mert ezekre nem telne az alapjövedelemből.

2022. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös, ekkora marhaságot, már bocs, nem is tudom mikor olvastam😃. Ez nem a valóság, csak szólok.

Mert a cigányok, tisztelet a kivételnek, ha lapos-tv kell nekik, vagy kábszi, akkor este leülnek az asztalhoz és megdumálják: na te Jauzsika elmész a gumigyárba 3.műszak de jól fizet, te Dzsenifer elmész a kaurházba takarítani,mi meg apáddal műveljük a kertet, a piacon meg eladjuk a terményt mint őstermelők. Az a kispénz is jól fog jönni a nyugdíj mellé, amit egy ledolgozott élet után a mama, meg a papa kap. Így képzeled valahogy? 😂

A valóságban inkább könyebb pénz szerzési forrásokat keresnek maguknak. Szia uram és hasonlók....

2022. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6: de ez független az alapjövedelemtől, mert azok, akik most is ez teszik, akkor is ezt tennék, de aki dolgozna, de nem talál munkát magának a közmunkán kívül, az az alapjövedelemmel tanulhatna valami szakmát, amivel aztán jobban fizető állása lehetne


Aki a könnyű pénzt keresi, a könnyű életet, az most is bűnözik, meg akkor is. Ebben nincs különbség.

2022. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7.


Annak idején ott volt az FHT, 28 ezer forint.

A fél ország ezen volt, minthogy elmenjen dolgozni.

2022. febr. 20. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:
8: kétlem, hogy emellett nem csináltak valami fekete munkát, hogy több bevételük legyen, vagyis dolgoztak, legfeljebb nem legálisan, hogy zsebbe menjen a pénz
2022. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9.


Nem.

Hová valósi vagy?

2022. febr. 20. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!