Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP személye miatt érdemes az...

MZP személye miatt érdemes az összefogásra szavazni?

Figyelt kérdés
Nekem annál szimpatikusabb, minél több csacskaságot hord össze. Végre nem egy minden hájjal megkent szélhámost látok. Viszont ha megnézem kik állnak mögötte, inkább felejtős a dolog. Javarészt ugyanazok a demagógián kívül jóformán semmihez nem értő hazafiatlan kollaboránsok mint a Fideszben, csak a nemzeti köntös hiányzik, meg nincsenek olyan "lehetőségeik". Egyáltalán hova tűntek a hazafiak? Széchenyi, Tisza Kálmán stb. forog a sírjában, hogy milyen elitünk van.

2022. febr. 20. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Mivel ő csak egy db személy, de a mögötte állók jelentős része még ugyanaz, akik már részben tönkrevágták előtte az országot és akik miatt egyáltalán meglett a fidesz 2/3. Ha egy teljesen új ellenzék lenne mögötte, akkor talán, de én akkor sem, mert egy miniszterelnök jelölt nem visszakozhat minden elmondott mondata után.
2022. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igen. Ez csak az első lépés lenne, a következő választásra már egy komoly párt is felépülhetne mögötte.
2022. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"mert egy miniszterelnök jelölt nem visszakozhat minden elmondott mondata után" .

ma 14:40


Ez valami íratlan szabály? Tehát hiába hozna valaki jó intézkedéseket, ha magyarázkodik akkor menjen az anyjába?

2022. febr. 20. 14:44
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Sieg heil MZP!
2022. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Én baloldali liberálisként pont miatta nem fogok az összefogásra szavazni. Inkább nem szavazok, vagy ha túl jól áll nyomok egyet Orbánra.
2022. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Én CSAK miatta vagyok hajlandó rászavazni, egyébként a Fideszre X-elnék.
2022. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

3. Egy miniszterelnöknek megfontoltnak kell lennie. Az is gáz, amit itthon csinál, már most magyarázkodik mindenért.

Tárgyalni kell nemzetközi porondon is rengeteget.

Megállapodnak valamiben a külföldi partnerrel. Másnap : jah nem ezt mondtam, jah nem ebben állapodtunk meg, jah nem ezt jelenti. Te nem érzed, hogy ez mennyire gáz? Nőjjetek már fel és ne égessétek már magatokat egy ilyen f@s jelölttel.

2022. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
Igen, MZP-vel nagy égés lesz. Vele nem lehet választást nyerni, hiába hype-olják a fiatalok. A választáson részt vevő, idősebb korosztály, pláne a vidékiek, nem fogják támogatni. Ideje lenne felébredni az álomból. Neten csak bele kell olvasni a róla írt kommentekbe. Én csak Puzsér oldalán olvastam el, ahol eléggé objektív kommentelők vannak. Jó véleményt nem igazán olvastam, de Robit sokan leh.ülyézték
2022. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

MZP szerintem pont az a személy, amire szüksége van a magyar embereknek. a kijelentései pont azért hatnak megosztóan és többségre negatívan, mert a magyar ember kib_szott puhány és sértődékeny.


példaként lehetne említeni az egyik legutóbbi kijelentését, hogy ő képviselné a fasisztákat és a kommunistákat is.


az emberek fejében ezek szitokszavak, mindeközben szinte mindegyik embernek vannak olyan gondolatai, ami alapján akár őket is lehet komcsizni vagy fasisztázni...csak ezt bőszen tagadja mindenki, és emiatt még hevesebben tiltakoznak, ha valaki esetleg ezen eszmék mellett kiáll...


arról már tényleg szót sem érdemes ejteni, hogy a hatósági áras dolgokkal a fidesz miféle kommunista módszerekhez folyamodik, és emiatt tapsol a sok idióta és élteti Viktort...


vagy térjünk vissza MZP rezsicsökkentésről alkotott véleményére, ami tulajdonképpen tényleg egy piaci alapokon nyugvó árazást tartana alappillérnek, szemben a hatóságilag szabályzott tarifával, ami szintén erősen komcsi módszer, és az is hogy kiverte a biztosítékot.


az embereknek fel kéne nyitni a szemüket, hogy az aranyközépúthoz nem egy fajta ideológia szerint kell eljutni, hanem be kell ismerni és nyilvánosan használni más, jelenleg szidott ideológiákból azokat az elemeket, amik a társadalmat előre vihetik és kombinálni.


onnantól talán előbb-utóbb eljutunk arra az elvárt szintre, hogy megértsük, mit jelent az, hogy képviselő. minket képvisel, tehát a mi akaratunkat jó esetben.

a többség eléggé szereptévesztésben van és azt várja, hogy jöjjön létre egy párt, akik minden problémájukat egyszerre megoldja és kész. nincs használati utasítás, mi alapján oldja meg a problémákat. legyen minden jó, oldják meg :D


jelen pillanatban azért vagyunk a kiváltságosok országa, mert van a NER-en kívül is elég sok felsőközéposztálybeli, akik megtanulták azt, hogy a fidesz őket képviseli, és ezért nekik segget kell nyalni. ők azért jutnak előrébb, még ha ezzel a könnyebb utat is választották, miközben a többség meg csak kesereg, hogy nincs alternatíva, mert dolgozni sem akarnak az alternatíván, de nem hajlandóak segget sem nyalni.


ha MZP képviselné azokat, akik szeretnék, hogy képviselje őket, és tegyük fel azt kérnék, hogy ne csak az elmúlt 12 év dolgait kapargassa, hanem zéró toleranciával igenis kapargassa meg az azelőtti időszakot is, akkor megtenné, és tulajdonképpen nem törvényszerű az, hogy attól, mert a baloldali pártok mögé beálltak, neki fejet kell hajtani, ezt csak a kormánypropaganda próbálja összeolvasztani.


kíváncsi vagyok, mi történne, ha választások előtt 1-2 héttel MZP olyan kijelentéseket tenne, hogy első dolga lesz a mentelmi jogot eltörölni, majd megkezdeni az elszámoltatást kivételezés nélkül, hogy olyan kormánnyal dolgozhasson, amiben tényleg az ország jövőjéért dolgoznak. alapvetően a fideszben is vannak becsületes emberek, akik jobban félnek a pártfegyelemtől, mint a törvényektől...érthető módon, mivel ha valamelyik fideszes egy ülésnapon nem szavaz a pártjával együtt, akkor szankcionálják, ellenben ha valami mutyi van, jóval könnyebben elsímítják...


normális feltételek mellett pártállástól függetlenül mernének szavazni a képviselők akár a pártjuk javaslata ellen is...ezt is meg kell teremteni.


szóval alapjaiban kell egy elég átható rendszerváltás, de ahhoz először az kell, hogy az emberek igényeljék a képviseletüket és ne legyintsenek, hogy majd megoldanak mindent maguktól...

2022. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
18 évesen rohadtul elegem van a kvázi születésem óta tartó Orbán-Gyurcsány színházból, alap, hogy MZP-é a voksom.
2022. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!