Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP szerint a rasszizmus az...

MZP szerint a rasszizmus az hagyománytisztelet. Liberálisok ez is még belefér, ugye?

Figyelt kérdés

"Én meg voltam győződve addig, hogy soha az én életemben nem lesz ilyen. Hogy az amerikaiak vannak annyira, nem tudom, hagyománytisztelők talán, hogy egy nagyon szép szót mondjak, hogy ők nem fognak egy feketére szavazni - mondta Márki-Zay."


[link]



2022. febr. 20. 18:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Ezerszer inkább MZP, mint Orbán.
2022. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Fero89 ***** válasza:
82%

Azért használta a hagyománytisztelet szót, mert Obama előtt az USA minden elnöke fehér férfi volt, olyannyira, hogy egyes szavazók fejében meg sem fordul, hogy nem muszáj amúgy annak lennie. Ez náluk berögződés, mondhatni szinte hagyomány volt, igaz egy rasszista és hímsoviniszta hagyomány.

Igen MZP ezt a rasszizmust, hogy finoman fogalmazzon, hagyománytiszteletnek mondta, mert nem akarta nyíltan azt mondani hogy az amerikaiak milliói rasszisták.(lássuk be akkor a kormánypártiak meg azon lovagolnának)

De erre azt mondani hogy a rasszizmust azonosította a hagyománytisztelettel, olyan mint ha valakire aki egy prostituáltra "dolgozó lány"-ként hivatkozik, azt mondanánk, hogy minden munkavállaló nőt lekurvázott.

2022. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%
obama előtt volt fekete jelölt ? balos média szerint rasszista republikánus szavazók simán szavaznak fekete indulóra pl Larry Elder . mzp csak simán idióta
2022. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Kedves szerencsétlen propagandista barátom! Hiába teszed fel ugyanazt a hazug, provokatív kérdést, valószínűleg törölni fogják.


Addig is idemásolom azt, amit az előző ugyanilyen kérdésedhez is írtam:


Kérdező, sajnállak, de őszintén.


Ha a munkád az, hogy a hazug propagandamunkát végzed, akkor azért, hiszen nagyon sz*r meló ez. Ráadásul tudom jól, hogy nem vagytok jól megfizetve.


Ha pedig nem kampányolsz, hanem neked tényleg referencia a hazudozó, vállalhatatlan Origo, akkor pedig azért sajnállak.


Üdvözöl:


egy erősen jobboldali választópolgár, aki idén már nem él választójogával

2022. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Alex Fly ***** válasza:
82%
@10: akkor lefordítom. Egy fekete elnök az amerikaiaknak sokáig túl radikális lett volna. Emmek mi köze MZP liberalizmusához?
2022. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
17%
#12: Akárhogy magyarázzuk, kezdek azon a véleményen lenni, hogy jobb lenne, ha MZP kevesebbet beszélne. Minél kevesebbet.
2022. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az mennyivel lett volna jobb, ha lerasszistázta az amerikaiakat, úgy amblokk, csak azért mert Obama előtt még nem választottak fekete elnököt?
2022. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

MZP már lezsírozott mindent az EU-val is, az Ukránokkal is.

Holnap végre nyerni fog és eladja, ami meg maradt ebből a szemét kis országból. Én tutira Márky-Zaj Péterre fogok szavazni, mert már eleve úgy intéztem a bizniszeimet, hogy így profitálhatok mocskosúl sokat az adófizetők terhére.

Szavazz MZP-re és éljen a korrupció végre valahára!

2022. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az idézeted hamis, mert pont a lényeget hagytad ki belőle, hogy a válaszolókat manipulálhasd. MZP nem rasszista. Sőt, a Fidesz-KDNP kormánnyal szemben a rasszizmus ellen komoly tervei vannak.


Nevezzük nevén a dolgot. Kedves propagandista kérdező, egyértelmű, hogy a kérdésed hamis tényállítást tartalmaz. A válaszok is szándékosan nem korrektek. Remélem, hogy csak azért írtad ki ezt a hazugságot, mert kaptál érte pénzt, krumplit, bármi értékeset, amire feltétlen szükséged van. Ha így van, akkor képtelen vagyok neheztelni rá, mert rászoruló vagy.


Ha nem vagy rászoruló, akkor viszont a lelkiismereteddel neked kell majd elszámolnod. Ha vallásos vagy, akkor még rosszabb szituációban vagy. Akárhogyis, a fajtádról mindig lenézően beszél a történelem. Azt hittem, a kommunizmust követően vége a propagandistáknak, de úgy tűnik, mindig van olyan, aki boldogan felveszi a mocskos munkaruhát.

2022. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Godaime ***** válasza:
100%
Mennyire gusztustalan féregnek kell lenned ahhoz, hogy direkt megvádt a videot csak azért, hogy rossz fényben tüntesd őt fel?!
2022. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!