Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány olyat szólt: "-Hála...

Gyurcsány olyat szólt: "-Hála a jó Istennek!". Hogy lehet ez,komolyan gondolhatta?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kontextus nélkül azért ezt elég nehéz megítélni.
2022. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

"Mindennapi piánkat ad meg holnap is istenem"


Esti ima Ferinél😂

2022. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem kedvelem Gyurcsányt, de ez már kicsit röhejes, hogy a Fideszesek már azon is képesek felháborodni, ha csak levegőt vesz.
2022. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező. Gondolom azért csak-csak volt némi szövegértelmezés feladat ahhoz, hogy megkapd a 8.-es kegyelemkettest magyarból: Platon, Petőfi, ilyenek.

Nos, például ennek kapcsán el kellett gondolkodnod azon, hogy Petőfi sem egy puszta, vagy maga a Rónaság, amelyen lovák vágtatnak, hanem ezek egyfajta szimbólumok.

De tudom, ezzel már sokat mondtam, mert a szimbólumrendszer értelmezése túlmutat a kegyelemkettesen.

2022. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%
3# most mondjam azt, hogy lehet, hogy már nem kellene itt a levegőt rontsa a piagőzös??🤣🤣
2022. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
#5: Ha jól emlékszem, a te Viktortád kampányolt azzal a kamu dumával évekig, hogy elszámoltatja. Aztán nem lett belőle semmi.
2022. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4-nek

Talán meglepődsz,de tanítottam irodalom-nyelvtant.Kérdésem a történelemben gyökerezik...

2022. febr. 21. 09:54
 8/11 anonim ***** válasza:
2%

6# ha meg én jól emlékszem, néhány éve Jakab azzal kampányolt,hogy elszámoltatja Gyurcsányt!!

Az utóbbi egy két évben meg a testőrökkel jarkáló bohóc, éppen Gyurcsányhoz jár egy kis "demokráciát" tanulni.

No meg hát MZP és Hadházy és Klára asszony...ha hatalomra kerülnének, az első dolguk - gondolom- az lesz, hogy elszámoltatják Gyurcsányt....ja nem!!!

2022. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdeuző, ilyen mélyre jutott a fidesz, hogy mostanában vidéki főiskolát végzett adnragógusok kampányolnak neki itt krumpliért? :)
2022. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ki az?
2022. febr. 21. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!