Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon hányszorosára...

Magyarországon hányszorosára nőne a baloldal hatalomra kerülése után a gáz fogyasztói ára?

Figyelt kérdés

A rezsicsökkentés (és sok minden más támogatás) eltörlése után Magyarországon is 100-200%-al vagy többel emelkedne a lakossági gázár? vele együtt persze a távfűtés is. Sok cég becsődölne?


Híradó 5.17-től.


https://www.youtube.com/watch?v=ozInGRhuyq8


Vagy:


[link]


[link]



2022. febr. 21. 10:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
64%
rezsímcsökkentést!
2022. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
100%

MZP fején találta a szöget.

"A rezsicsökkentés az az intézkedés,amit nagyon egyszerű volt bevezetni,de rém nehéz lesz kivezetni"-csak ez lesz vele a baj.

2022. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
5%

"Te milyen alapon várod el, hogy az én adómból a te gázáradat támogassa az állam?"


Te milyen alapon várod el, hogy az én adómból az oktatást támogassa az állam? Én azt szeretném hogy a kisvállalkozókat támogassa, hogy vehessek a gyereknek egy Audit, meg magánsuliba járathassam. Semmi szükség az állami oktatásra (nekem).


Mindenki mást akar. A fő probléma egyébként az hogy nem kéne adót fizetni és akkor nem lenne probléma. Mindenkinek KATÁs vállalkozónak kéne lenni. De az átlag magyar ahhoz túl gyáva, hogy vállalkozó és a maga ura legyen, azt szereti ha munkavállalóként ki van nyalva a s . gge...

2022. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
72%
Olyannyira megemelkedne, hogy csak Mészáros Lőrinc Gázszerelő Úr engedhetné meg magának.
2022. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen csakis Dr Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr menthet meg ettől minket.
2022. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:

23-


""Akár engedhetem is ki az ablakon napi 24 órában, akkor is elenyésző lesz az ára egy új cipőhöz vagy egy új mobiltelefonhoz képest.""


Látom a szüleid fizetik még a számlákat.


Gázzal főzünk gázzal fűtünk. Általánydijjal havonta 42ezer a számla - a rezsicsökkentés után ez többszörösére is emelkedhet mint nyugaton akár 3-4 szeresére is.

2022. febr. 22. 10:41
 37/65 A kérdező kommentje:

34-


Vagy Bige László vagy a többi milliárdos vörösbáró akik 2010 előtt a Gyurcsány kormánytól kedvezményesen kaptak gázt miközben a lakosságnak 15-ször emeltek.

2022. febr. 22. 10:47
 38/65 anonim ***** válasza:
74%

"Látom a szüleid fizetik még a számlákat.



Gázzal főzünk gázzal fűtünk. Általánydijjal havonta 42ezer a számla - a rezsicsökkentés után ez többszörösére is emelkedhet mint nyugaton akár 3-4 szeresére is."


Haggyuk már ezt a szüleid fizetik a számlát dumát. Gázzal fűtünk és főzünk. 11 ezer az átalány. Rezsicsökkentés nélkül + 4000 lenne, tehát 15 rugó. Nem kell 200 négyzetméteres házban lakni, ennyike.

Ha meg nagy házban laksz azért mert nagy a családod, nyilván per főre leszámolva még jobban is jársz. De bírom azt amikor a nyugdíjas egy 120 négyzetméteres házban lakik egyedül (1 milliós négyzetméterárak mellett) és azon szívja a fogát hogy sok a gázdíj.


15 ezer Ft az ára ha elmegyek egy étterembe a barátnőmmel. 15 ezerért már sajnos se cipőt, se nadrágot, se pulóvert nem kapok. 10 ezret fizetek ki a teljességgel használhatatlan BKV közlekedésért. Tehát ott még kb én fizetek hogy nekem legyen rossz. Egyszerűen nem viszonyítási alap manapság 15 ezer Ft. Az hogy néhány embernek mégis az (pl. tanárok fizetésének ez már a 10%) az egy nagyon szomorú dolog. De ezt nem a rezsivel való matekozás, hanem a bérek 200-300%-al történő növelése, és hosszútávon az alapjövedelem bevezetése oldja majd csak meg.

2022. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
76%
Leszarom a gaz arat mert faval futunk. A mi adonkbol eddig mi fizettuk a te gazszamladat, szoval ha a te adodbol fizetned az en tuzifamat azt igazan ertekelnem
2022. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
100%

Ősszel vettem 1,7 m3 fát,és 43 ezer forintot fizettem.

Már nem olcsó a fa sem,lehet luxuscikké válik a sok hangulatos kandalló használata miatt.A benzinkútnál is kapni,20 kg - 5000 Ft. Luxustermék lett.

2022. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!