Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek + MPZ + DK +...

Fideszesek + MPZ + DK + Momelukosok milyen érzés "be chipeltettve" lenni, éreztek már valamit, vagy még várjátok, hogy felkapcsolják az 5g GWEEN tornyokat?

Figyelt kérdés

Annyira oda voltatok, hogy a vakcinákban nincs semmiféle nano technológia, -most, hogy kiderült természetesen mégis van-, érdekelne, hogyan élitek ezt meg?


[link]


2022. febr. 22. 10:02
A kérdező szavazást indított:
Semmi különös eddig, néha el-el ájulgatnak/összeesnek néhányan, de Gyurcsány is megmondta, hogy csak konteo az egész chipes dolog.
Igen, imádom a testemben lévő nano technológiát, várom már az új transzhumanizmus fejleményeit, különösen a metaverzum érdekel.
Kicsit félünk ettől, valahol nagyon el*urtuk, de igazából azok a fideszes szavazatok fájnak majd, amit a kötelező oltások miatt veszítettünk el.
6 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2022. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
80%
Mennyire kell retardáltnak lenni ahhoz, hogy valaki kiírjon egy ilyen kérdést?
2022. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Huh, mindig megrémít, hogy van aki tényleg ilyen hülye, és még szavazati joga is van.
2022. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nyugtassatok meg, hogy a kérdező troll!
2022. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Én azt hittem, ez a konteó csak vicc szintjén létezik, de úgy látszik tényleg vannak futóbolondok.
2022. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a Momelukosok?
2022. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Én nem mondom azt hogy chip van az oltásokban.


De az tény, hogy az oltás hatékonyságát semmi nem támassza alá sem a védelem, sem a megelőzés kérdésében. Ennek ellenére erőltetik ezerrel, van ahol kötelezővé akarják tenni, mindezt mindenféle tudományos megalapozottság nélkül. Sőt! Rengeteg orvos van aki az egyetemen tanultakat követve felszólal a járvány alatti oltással szemben.


Egy kérdés maradt az oltással kapcsolatban: miért?

2022. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem értem most miért vagytok annyira kiakadva? Több millió magyart oltattatok be, tök feleslegesen, mert a vakcinák hatástalanok a mutációkkal szemben! De legalább a transzhumanizmus érdekében is tettek egy hatalmas lépést!


Most akkor mi a baj? Nem szólt a főnök, hogy mi van a vakcinákban? De, mások szóltak, csak Ti annyira okosak és előrelátóak voltatok, hogy semmit sem hittetek el ebből!


Semmi baj, lehet majd ezért bukni fog a fidesz, talán az majd kijózanít benneteket! :)

2022. febr. 22. 10:20
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Én szputnyikot kaptam. De így már értem, hogy miért köteleztek egy 2 kilós akkumulátor hordására. A legnagyobb probléma, hogy ma reggel óta erős késztetést érzek, hogy elinduljak keletnek és harcoljak az ukránok ellen...
2022. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Molyember ***** válasza:
62%
Az enyémben nem sima chip volt, hanem az elsőben egy RTX 3060Ti, a másodikban meg egy i9-12900K. Eddig jó, a harmadikkal még várnom kell, de nem lepne megy egy PS5, legrosszabb esetben egy gamer szék.
2022. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!