Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ukrajnai menekültek tömeges...

Az ukrajnai menekültek tömeges megjelenésével még tovább fokozódik az eddig is hatalmas (valódi, nem papíron) munkanélküliség?

Figyelt kérdés

Ennek eredményeként még több százezer magyar lesz kénytelen nyugatra menni hogy éhen ne haljon? Újabb sosem látott kivándorlási hullám lesz szerintem.

Mi a véleményetek?



2022. febr. 24. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Az értelmesek jöhetnek, nekünk itt Németországban kell a munkaerő!
2022. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ukránok eddig is űrt töltöttek be nálunk.Már a kutya se jönne hozzánk olyan jó a hírünk (Szfehérvár).
2022. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nincs építőipari segédmunkás. Ha azt vállalják, akkor jöjjenek. És ne mondjátok azt, hogy leveszik a magyarok elől a munkát, mert azt egyik magyar sem akarja csinálni.
2022. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tévedés 3-as, nagyon sok magyar örülne BÁRMILYEN munkának. Sokszorosz túljelentkezések vannak.
2022. febr. 24. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
ha ide jönnek, akkor magyar nehezen fognak keresni jól fizető fizikai munkát
2022. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
*sokszoros
2022. febr. 24. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Ja, oké, csak feltehetöen inkább az egyébként munka szempontjából tényleg problémásabb keleti régióban akarnak majd maradni, az országokhoz/családhoz közel, nem Székesfehérvárra menni....
2022. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem azt hallom. Most is építkezünk, és azt mondja a szaki, hiába hirdet, nem jön senki, persze a nehéz fizikai munka az büdös nekik.
2022. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4. Nem tudom te hol laksz de én is úgy tudom hogy nincs segédmunkás. Nincs mert senki se vállalja el mert fizikai munka. Inkább megy a gyárba dolgozni kevesebbért viszont 3 műszakba.. hát nem tudom az mennyivel jobb. Fiatalok nem akarják mert nagyobb kényelmben nőttek fel mint mi régen, ma már a számítógép előtt ülnek többnyire, más a mentalitásuk mint a 20 évvel ezelőttieknek. Ezert sem fog elmenni segedmunkásnak. Idősebbek meg nyilván nem bírja annyira mint a fiatal. Ezért is van hiány.
2022. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!