Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán belép a háborúba a...

Ha Orbán belép a háborúba a Nato oldalán akkor halált választanád katonaként vagy menekülnél?

Figyelt kérdés
Könnyen lehet hogy egy ponton túl nem engednek oroszoknak és függetlenül hogy mit mond Orbán EU és Nato tagként háborúba kényszerítik az országot.

2022. febr. 25. 08:38
A kérdező szavazást indított:
Menekülnék
Besorozott katonaként harcolnék
Elég pénzem befolyásom van hogy se harcolni se menekülni ne kelljen
29 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy a Nato sem akar kiterjedt háborút? Ukrajna nem ér nekik annyit. Itt az egyetlen aki belerángathat, és bajba sodorhat az Putyin.
2022. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

1-es, amikor egy Hitler nevü barom lerohanta Lengyelországot, akkor is mindenki azt hitte, hogy lokális marad és senki sem akart háborút :(


Én menekülnék, se Orbánért, se Putyinért se senkiért sem vagyok hajlandó megöletni magam.

2022. febr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk példát, amerika nagy hatótávolságú atomfegyvereket telepítene Romániába ezért Putyin támad.

Akkor már elkerülhetetlen lenne háború. Meghalnál románokért az amerikai érdekekért?

2022. febr. 25. 08:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
senkiért sem vagyok hajlandó megöletni magam
2022. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pakolnék oszt' csókolom, lelépnék. Nem fogok 28 évesen meghalni az elmeroggyant politikusok miatt.
2022. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha a NATO és Oroszország háborúzik, az a 3. Világháború. Az elől hova menekülsz?b
2022. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Én és párom nem maradunk.

Itt lakunk a nyugati határon, pénzünk nagy részét euróba váltottuk már.

Ha probléma látszódik, irány Spanyolország. :-)

2022. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 Végülis... Dél-amerikai országokba simán. Talán Kubába. Ott az emberiség kipusztultáig füveznék, és szivaroznék.
2022. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem fog katonákat küldeni, hogy harcoljon az oroszokkal ukrajnáért.

Kisebb létszámú csapatokat küldhetnek max, ha nagyon eldurvul a helyzet és védjék a lakosságot, de világháborút - nato vs. orosz - biztosan nem akarnak


Szerintem az lesz, hogy szarrá bombázzák ukrajnát majd visszavonulnak.


De a kérdésre válaszoljak, nem harcolnék senki oldalán, talán 10-15 éve még ért volna annyit a hazám de ma nem fognék fegyvert, hogy védjem orbánisztánt

2022. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Orbán-maffiáért harcolni? Viccelsz?
2022. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!