Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán a Mi Hazánk Mozgalom...

Orbán a Mi Hazánk Mozgalom miatt vár a járványintézkedések lazításával?

Figyelt kérdés
Az elméletem alapja az, hogy Orbánnak fontos, hogy a Mihazánk minél több szavazatot szerezzen, mivel vélelmezi hogy ők főleg a többi ellenzéki párttól vesznek el szavazatot, és nem a Fidesztől. Viszont mondanivalójuk nagyon nincs, az egyetlen komolyabb szavazóbevonzó témájuk a járványintézkedések kritizálása. De ha a kormány most lazít (pl. a bizonyos szakmákban elrendelt kötelező oltás visszavonása, maszkviselés ne legyen kötelező), akkor a választásokig leapadhat a Mihazánk népszerűsége is, és akkor talán az egyesült ellenzéknél landolnának a szavazatok. Szóval mit gondolsz, vár a Fidesz a választásokig a lazításokkal?

2022. febr. 25. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Várnak a választásokig, de nem a MHM miatt.
Várnak a választásokig, hogy minél többen szavazzanak az MHM-re.
Lesz enyhítés a választásokig.
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

1: a Mi Hazánknak van a legnagyobb és legjobb programja! ameddig a baloldalnak NINCS rendes programja!


2: a fidesztől vesz el szavazókat! aki a Mi Hazánkra szavaz azok 95% (legalább, de inkább több) a fideszre szavazna, vagy nem szavazna! de a baloldalra biztos hogy nem tennék az x et! nem tudom mi a logika de bármilyen hihetetlen az hogy a Mi Hazánk létezik a fidesznek nagyon rossz, az összefogásnak pedig jó! az összefogástól kb 0 szavazót vesz el! mégis kiket venne el? azok akik SZÉLSŐBAL ra szavaz az sose fog SZÉLSŐJOBB ra szavazni! azok akik azt mondják "a jobbiktól vesz el szavazókat" azoknak a 0 IQ

2022. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
0 IQ nindzsáknak üzenném hogy 2018 UTÁN a jobbikra jobboldali NEM FOG szavazni :) szóval megint ott tartun hogy a Mi Hazánk létezése AZ ÖSSZEFOGÁSNAK jó! akkor meg kedves kérdező? akkor? akkor? picit gondolkodj mert az emberi hülyeség már idegrendszerem teszi tönkre!
2022. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Kerdezo roppant nagy tevedesben vagy:D

Itt az imadott fityiszednek nincs programja es a baloldalnak sem.

A Mi Hazank nem csak a jarvanyugyi tema miatt nepszeru:D

El kellene merulni kicsit a youtube csatornajukban es akkor megertened te is hogy mirol van szo de igy.....

Egyik part sem olyan alternativa aminek volna ertelme is egyedul ok.

2022. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, lehet hogy tévedtem. De inkább úgy gondolom hogy exjobbikosok mennek oda főleg, az pedig ugye az ellenzéki összefogás. A Fidesz tábora inkább konstansnak tűnik.
2022. febr. 25. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Orbán híres tábora nagyrészt megvezetett nyugdíjas emberekből áll illetve kályha közeli cégek melósaiból akik abban a tévhitben élnek hogy ez így mily tökéletes :D

Ismerek is ilyen emberkét és rendkívül szűk a látóköre és butuska.

Ja és a megvásárolt x-ekről már ne is beszéljünk tudod a krumpli akció:D

Persze a külföldi magyarok megvett vagy kinyalizott szavazatai akik nem is itt élnek és halvány lila segéd fogalmuk sincs hogy mi zajlik itt:P

Ezt én nem nevezném szavazó tábornak hanem ügyeskedésnek.

2022. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem egyszer az Egységben Magyarországért is nyilatkozta, hogy az oltást nem teszik kötelezővé, eddigieket is eltörölnék. Ahogyan azt Jakab péter is megtette pár napja a parlamenten sajátos stílusában, viszont az nem tagadható, hogy igaza van.

Egyébként van részleges programjuk.

A kötelező alatt pedig azt értem és értik, mint tanárok, egészségügyi dolgozók és már munkavállalók is kötelezhetik. Valamint egy fogorvoshoz is teszt kell, ha nem vagy beoltva, ami 15k minimum. Illetve ki tudja mi lesz még, de úgy látom kezd háttérbe szorulni az egész virushelyzet, de lehet a háború és választások miatt. Már lehet teljesen mindegy ki nyeri a választást ebben az ügyben, lehet így is úgy is enyhítés lesz.

Én nem titkolom, hogy az egyesült ellenzékre szavazok, csak abban bízok, hogy ténylegesen a Fidesztől veszik el a szavazatot, akik másra voksolnak. Attól pedig tartok, hogy be fogja húzni a választást ismét a Fidesz, akik a propagandába irgatlan mennyiségű pénzt beleraktak és a sok álhír sikeresnek is bizonyul sajnos. Kár hogy felelősségre ilyenért senki nem vonja őket.

2022. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Íme az egységes ellenzéki (nem a baloldal!) programja: [link]

Elég lesz ebből "a mihazánk az egyetlen ellenzék"-ből. Egyszer már leírtam, beidézem ide megint:


Na, ha olvassátok még ezt, írok egy kis összegzést az összefogás mellett:



Kezdjük ott, hogy akkor van probléma, ha a Fidesz fülbevalós ribóónc a Fidesznek adja a választást (amire azért van esély az alapvető tudásunk mellett, mert a Fidesz a legnagyobb frakció), hogy válasszanak elnököt az összefogáson belül.


- Ez azért gáz, mert fennáll az esélye, hogy Gyurcsányt választják (bár erre sok esély nincs, hiszen színt vallana, ki van és kivel).


- Másik probléma az lehet, hogy visszamondja a szavazást, és újra kérvényezi (ezesetben azonban vállalni kell, hogy újra milliókat kell rá költeni, ami elég rossz visszhangú).


- Probléma lehet továbbá, ha a Fidesz fülbevalós néni a DK-nak adja a választási lehetőséget, (Ennek az esélye töredéknyi.) annak ellenére, hogy ők csak a 2. legnagyobb frakció, azonban ez is kissé gyanús lehet, hogy mi is a "szent" a Fidesz célja.


!!! MINDEMELLETT, a DK is része az ellenzéki összefogásnak. Az ellenzéki összefogás szavazók MZP-t akarják, ebben állapodtak meg, ha kilépnek mögüle, abból puccs lesz a választók részéről. !!!



"DE MI VAN HA MZP-T GYURCSÁNY IRÁNYÍTJA MAAAAJD?"


A DK 1/4-e, de nagyon maximum 1/3-a az egész összefogásnak. Nyilvánvaló, hogy, mivel fele se, nem ér semmit az se, ha az egész párt szavaz is bármire. Többen vannak a többiek.



Most, hogy megbeszéltük, hogy összefogás =/= Gyurcsány, folytassuk.



Ez azoknak szól, akik egyéb kispárt/kamupárt szavazói:


Jelenleg Magyarország abban a helyzetben van, hogy nem tehetjük meg, hogy kárba ment szavazatot dobjunk. 2018-ban már láthattuk, hogy a Fidesz gyengébb volt. (Hagyjatok a 2/3-al, mert a választási rendszer kurvára igazságtalan, és az a 2/3 maradjon csak 49%. Köszi.) Megértem, ha valaki nem szimpatizál az ellenzéken belül pár emberrel, mert mondjuk a polgári esküvőt engedélyeznék melegeknek. Tudom, hogy ez hatalmas katasztrófa, és minimum feltárja a bölcsek kövét, de muszáj áldozatokat hozni!!! Jöhetnek a gyengébb elméjűeknek szólók:


- Az oltást egyik ellenzéki tag se mondta, hogy kötelezővé tenné!


- MZP nem törölné el a rezsicsökkentést! ( https://www.youtube.com/watch?v=1bEkXIpkGhg&t=76s&ab_channel.. )


- MZP nem engedné be a migránsokat! ( https://www.youtube.com/watch?v=sFHgsfWMRNg&ab_channel=Dr.M%.. )



Valami kérdés, ha van, vagy még mindig másra szavazol, írj nyugodtan érveket, én pedig felelek. Ha ezen múlik, annyi emberről veszem le a szemfedőt, ahányról csak kell. Jelentkezz aktivistának, szükség van rád is! :)

2022. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!