Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány nap míg az oroszok...

Hány nap míg az oroszok elérik a nyugat-ukrán határokat és megindulnak az EU ellen?

Figyelt kérdés

Lengyelországban már csapatösszevonás van az ukrán határ szélire.Baltikumi országokban usa megerősítéssel vadászgépek vannak parkoltatva, meg hozzá a személyzet.

Alakul a helyzet szerintetek is?


2022. febr. 25. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem fognak az EU ellen támadni.
2022. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nincs csapatösszevonás a lengyel határon, ne a blikkből tájékozódj.
2022. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Persze.Alakul.Megkezdődött a harmadik világháború.Nemsoká kilövik majd az atomtölteteket.És minden nemzet a sírba teszi magát.Ezt akartad hallani?
2022. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2014 óta konfliktus van Ukrajna és Oroszország között, nem egyik napról a másikra tört ki a háború köztük sem. Ha a nyugat nem szól bele ebbe, szerintem nem terjed át a dolog Európára, csak Ukrajna kap egy Putyinnak tetsző vezetést.
2022. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Én nem bízok egyik mai elmeháborodott politikusban sem, szóval nekem már össze van pakolva a bőröndöm, amint az oroszok átlépik az ukrán-magyar határt, még mielőtt elérnék Nyíregyházát, én már itt sem vagyok, leléptem. Putyin meg Orbán félékért, vagy miattuk, nem vagyok hajlandó belerohanni a géppuskatűzbe.
2022. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

"Nem, nem fognak az EU ellen támadni."

Nógrádi és Bayer uraknak hogy bejött néhány nappal ezelőtt a jóslatuk. Nemhiába, aki a terület szakértője ill. felelős jól informált újságíró...

Putyin úr néhány napja ismertette az igényeit. Azokban az én értelmezésem szerint Berlin is szerepelt.

2022. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először Grúziát szállják meg majd Azerbajdzsánt és utána fognak az EU-ra támadni. Közben Kína elfoglalja Taiwant meg Japánt.
2022. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!