Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter kormányzása...

Márki-Zay Péter kormányzása esetén ki sem robbant volna ez a háború pont a választások előtt?

Figyelt kérdés
Az ellenzék, kiváltképp MZP megvádolta Orbánt, hogy erről ment tárgyalni Putyinhoz. Erről lehet szó?
2022. febr. 25. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen olvastam. MZP-nek igaza van. Putyint az orránál fogva rángatja Orbán. Ő robbantotta is ki a háborút.
2022. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem zárható ki, hiszen nem tudjuk miről beszéltek pontosan. Személy szerint viszont nem tartom valószínűnek. Az viszont tény, hogy MZP nem folytatott volna ilyen szinten oroszbarát politikát, és nem beszélt volna az EU vagy a NATO ellen sem. Valamelyest jobb helyzetben lehetnénk most, ha nyugatbarátabb lett volna a külpolitikánk
2022. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Márkiék most buktak el rengeteg szavazót, ahogy engem is.
2022. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Demion ***** válasza:
51%
Ha Putyinnak nem lenne egy trójai falova az euban Orbán személyében, aki várhatóan az összes olyan szankciót meg fogja vétózni, ami valóban fájna Oroszországnak, akkor lehet, hogy nem indított volna háborút.
2022. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Demion ***** válasza:
44%

#4

Ne hazudj, nem voltál te eddig sem Márki-Zay szavazója.

2022. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Dehogynem, ugyanis Putyin a mindenkori magyar kormányra való tekintet nélkül dönt ilyen jelentőségű külpolitikai kérdésekről. Ennek a háborúnak semmi köze Magyarországhoz, és akkor is kitört volna ha személyesen a pápa lenne Magyarország miniszterelnöke. Az meg, hogy MZP ekkora marhaságokat beszél csak azt jelzi, hogy fogalma sincsen a valóságról és mindent csak ráfog a kormányra, hogy miatta van. Csodálkozom, hogy az előző hónapban történt óriási erejű tongai földrengést nem fogta még rájuk.
2022. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

6

Rájuk akartam szavazni, de már csak a kutyapárt marad, ezután.

2022. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Demion ***** válasza:
58%

8

Na, és miért gondoltad meg magad?

2022. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz? Nincs is háború, bölcs vezír elhozta a világbékét!

[link]

"Én is egy ilyen békemisszióban jártam Moszkvában... sikerrel is jártam"

- Orbán Viktor február 21.

2022. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!