Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisoknak nincs secunde...

A liberálisoknak nincs secunder szégyenérzetük ha hétvégenként a belvárosba járnak?

Figyelt kérdés
Az Astoria ismét tiszta mocsok,ételmaradék,szemét,eldobált rollerek.. Aqvincum ugyanez,az amfiteátrum környéke is tiszta szemét tényleg a köztisztaságon kell spórolni a libbant kormányzatoknak?

2022. febr. 26. 07:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Ez kész 🤣🤣
2022. febr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Én láttam, hogy Gyurcsány maga olvasta fel Soros György parancsát Márki-Zaynak, aki utasította Karácsonyt, hogy azonnal fügessze fel az illegális gyermeknemváltoztató műtéteket, mert most szeméttel, ételmaradékkal és eldobált rollerekkel kell szennyezniük a fővárost.
2022. febr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
Pestre már csak a prolik tetszik be a lábukat.ott szórakozni már a gondolatától is hánynom kell.
2022. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Budapest egy állatkert és egy nyomortelep egyvelege. Mondtuk már ezerszer. Felszántani, sóval behinteni, Esztergomot visszaállítani fővárossá. Szarból nem lehet várat építeni.
2022. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát azért ilyen gáz állapotban tényleg rég volt,imádom mellé a liberális értelmiségi mantrát,"a kormány nem ad pénzt a fövarosnak!"

Igen..? Akkor a választásokig szemétdombon fogunk kapirgalni? mert akkor kár volt ezt az életképtelen bagázst megválasztani.

2022. febr. 26. 07:49
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
2015-ben nem zavart? Én akkor okédtam rendszeresen tele a körutat a cimborákkal 🤣 Térdig gázoltunk a szemétben hajnalban meg pisáltunk ahol tudtunk, a bűnös városban 🤣
2022. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, te meg vagy billenve!🤣🤣🤣😂😂
2022. febr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

"2015-ben nem zavart? Én akkor okédtam rendszeresen tele a körutat a cimborákkal 🤣 Térdig gázoltunk a szemétben hajnalban meg pisáltunk ahol tudtunk, a bűnös városban 🤣"

Dehogy! Tarlós alatt a hányadékod, a vizeleted és a szemeted is illatosabb volt a Kérdezőnek, mint Karácsony idejében egy rózsabokor :D:D:D

2022. febr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

A Fidesz gorenysegerol, hogy megvonja az önkormányzat forrásait még véletlenül sem a Fidesz tehet, igaz? Vagy mégis, miből kellene fedezni a költségeket?


Amúgy Budapest egy fikarcnyit sem koszosabb, mint az elmúlt 20 évben bármikor. Szóval ez önmagában kamu. A roller egy ujkeletu baromság, azt csak simán szabályozni kellene....

2022. febr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Boráros tér, 2018.ősz, még fényképem is van róla, a rakpart végig tele volt Mekis szeméttel, meg minden amit a kukából kidobáltak, mellédobtak. :D ha feltétlen abban látod a megoldást, kinek hívják az aktuális polgármestert, akkor jelzem, hogy akkor Bácskai János volt a polgármester, a főpolgármestert úgy hívták hogy Tarlós István.
2022. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!