Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen kétszínűek a...

Miért ilyen kétszínűek a magyar libsik?

Figyelt kérdés

Eddig mást sem tudtak, csak szidni a kárpátaljai magyarokat.


Most bezzeg az összes sajnálja őket meg gyűjti nekik az adományt.


Miért nem döntik már el, hogy most akkor utálják őket vagy sem?



2022. febr. 26. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Mindent utálnak ami magyar, csak most épp ezzel kell tetszelegni, hogy hatalomra és a pénz közelébe kerülhessenek
2022. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Sokkal többen, mint kétszínűek.Ők szivárványszínűek.


Ja és nincsen olyan,hogy magyar libsi.

Azok nem magyarok, csak magyarul beszélő állampolgárok.

2022. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Ezt épp a fidesz teszi. Egy rakat pénzt kipumpáltak nekik, ami az itthon élőknek sokkal fontosabb lett volna. Most még ingyen ide is hurcolják őket. Akkor ki akar hatalmon maradni? Trianont el kell felejteni!!! Azt a részt elvették tőlünk, nem a miénk. Oldják meg az ottani politikusok ezen emberek helyzetét. Érdekes minket egyszer sem hívtak szavazni ukránokhoz sem románokhoz, sem szerbekhez. Így pedig ezen emberek nem fejezik ki a szolidaritásukat és ugatnak bele az én és a többi itt élő 9 millió magyar ember életébe. Tiszteletben kell tartani, hogy ők ugyan magyarok, de geológiai szempontból nem idetartoznak, nem ide fizetnek. Tegyenek rendet a portájukon!
2022. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Kamukérdés, sosem szidták a "libsik" a kárpátaljai magyarokat.
2022. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

4#


Dehogynem.Állandóan szidták őket.

2022. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Molyember ***** válasza:
38%
Ha egy kárpátaljai magyar mellékesen fideszes, akkor haragszom rá, ugyanúgy, mint a belföldi fideszesekre (akiket még hülyének is nézek). De jelenleg háború elől menekülő emberekről van szó, nem pártokról, nekik minden segítséget meg kell adni. Ez nem kétszínűség, ez emberség.
2022. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Hmm én liberális vagyok de soha nem utáltam a kárpátaljai magyarokat. Én nem is igen halottam ilyesmit , hogy bárki utálta volna őket
2022. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!