Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter képes ezt a...

Márki-Zay Péter képes ezt a háborús helyzetet is Orbánra fogni és folyamatosan ezzel hergelni?

Figyelt kérdés

Eddig is egy tisztességtelen embernek tartottam, de most az, hogy óránként ezzel hergel Facebookon meg mindenhol az már szánalmas!


Tényleg ennyire alacsonyszintűek a szavazói, hogy ilyen jellegű hergelés kell nekik?


2022. febr. 26. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Hogyan tudná? Ő mondta, hogy magyar katonákat kell küldeni Ukrajnaba az oroszok ellen
2022. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Énnnnn ***** válasza:
29%
már csak ennyit tud, nincs több ötlet (nem mintha eddig sok lett volna neki)
2022. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Remélem pár szavazója észbe kap, hogy kire is akarnak szavazni
2022. febr. 26. 16:11
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
A Fidesz ugyanezt teszi.
2022. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Márki nálam ott vágta el magát, hogy leárulózta Orbánt.

Ez totálisan inkorrekt volt, bárhogyan nézem!!

2022. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
3. Észbe. Én mondjuk eddig sem rajongtam azért az ellenzékért, de úgy voltam vele, hogy inkább ők, mint a fidesz. Aztán, úgy is, hogy az sem baj, ha maradnak, de 2/3-a ne legyen a fidesznek. Aztán jött 24-e. A sok undorító nyilatkozat, híveik tényleg magyarellenes megnyílvánulásaik, a helyzet összemosása és azonosítása a migránsokkal stb. szóval nem részletezem, de örülök, hogy ez választások előtt derült ki. Kivételesen Orbánnak igaza van és csak, hogy ellenkezzenek képesek lennének minket belekeverni. Szóval nem szeretem ezt a kormányt, de rákellett jönnöm arra, hogy inkább a fidesz, mint Marki-Sz.r és bandája. Jakabban hatalmasat csalódtam. Ennél az összefogásnál még a mizazánknak is több esze van. Mellesleg az ukrán siratás: az a nagy libsiket nem zavarta, hogy az orosz és magyar kisebbségekkel mit műveltek az ukránok, az ellenük elkövetett vérengzéssel. Miért is kellene most kiállni értük, mikor a gyáva elnökük a családjával együtt már Izraelben osztja az észt? A civileket sajnálom és nyílván a háború nem megoldás, de azért nem kell most hasra esni értük. Mellesleg jönnek, h fúj orbán miatt nem nato tagok. Orbán a kisebbségek elleni atrocitások végett szavazta le a nato tagságot és mert látta azt, hogy ez az usa újabb pénzszerzési azaz háborúsdi tervének a része. Ismerni kellene már, mindig a háborúkból gazdagodtak, ráadásul a forgatókönyv ugyan az, mint Korea, Vietnam, Afganisztán, Szíria stb. esetében. Csak a közelkeleti háborúsdi veszteséggel zárult, a dollár esik és Kínának tartozik, mert hatalmas hitelt vett fel tőlük. Azért ehhez elég egy kis történelem tudás és politikai, gazdasági ismeretek, hogy átlássa az ember, mielőtt jönne az, hogy fideszes. Nem, nem vagyok az, vagyis nem voltam,de csütörtök óta inkább őket látnám ismét abban a székben azt hiszem...
2022. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyre több embernek nyílik ki a szeme, hogy nekünk nem ellenzékünk hanem ellenségünk van az országon belül akik semmit nem tudnak csak ellenezni mindent azt is ami jó is, most képesek lennének háborúba vinni minket, korábban is voltak húzásaik de ez a legaljasabb eddig
2022. febr. 27. 16:23
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Ezzel meg is alapozták amúgy a fidesz újabb 2/3-át. Mert én, akinek elege volt a fideszből és az aljasságaikból is rákellett arra jönnöm, hogy a hazaáruló ellenzéknél még mindig jobbak...
2022. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogyan a testvérem fogalmazott: ha már választani kell a sz@r vagy a mégnagyobb sz@r között, akkor inkább maradjon a sz@r.
2022. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A fidesztől a miniferizés nem hergelő?
2022. márc. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!