Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon lesz háború? H...

Magyarországon lesz háború? Ha olyan helyzetben lennétek, mint az ukránok, miket vinnétek magatokkal, ha menekülni kezdenétek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 26. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Elég buta egy kérdés.


Visszakérdezek: tényleg ennyire unatkozol?

2022. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%
Miért lenne buta? Ha így folytatják akkor lesz! Kína készül Thaiwan elfoglalását, szóval most egy kis szikra kell és kezdődik a buli!
2022. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
remélem hogy lesz....undorító ez a nép! Azt a maréknyi normális embert kimenekíteném aztán hadd szóljon.
2022. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én magam Pesten élek, de közel az ukrán határhoz születtem és éltem, szüleim ott élnek most is. Napi szinten telefontéma, hogy legyenek készenlétben, ha netán jönni kell, :( Szomorú. Én az albérletemben megbeszéltem a főbérlővel, ha baj van, jöhessenek átmenetileg.
2022. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nálunk háború lesz akkor az összes NATO tagállamban is ugyanúgy az lesz.

Menekülhetnél Szerbiába vagy Afrikába a harmadik világháboru lől.


Ukrajnára is mindenki azt mondta, hogy kizárt dolog, hogy megtámadják az oroszok, szóval en nem zárok ki semmilyen végkimenetelt.

2022. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt háboru lenne, sehová nem lehetne menekülni. Mindenki kihalna
2022. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért buta kérdés? Gondoltam, hátha lesz valaki, aki ebbe jobban belelát, és ad valami információt.🤷
2022. febr. 27. 12:12
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 #6 uh:(
2022. febr. 27. 12:14
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező : nem akartalak megbántani avval hogy "buta kérdés", arra gondolok hogy teljesen lehetetlen megjósolni a továbbiakat (jelenleg) és jobb nem festeni a falra.....


Arról "ábrandozni" hogy mi lenne HA itt is a leghosszabb bekövetkezne nem túl szerencsés, úgy érzem.....


Nem tudom hány éves lehetsz, gondolom nagyon fiatal.

2022. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 jaa, értelek. 16 vagyok.
2022. febr. 27. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!