Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes már most összekészíten...

Érdemes már most összekészíteni a bőröndöket, hogy ha jön a hír hogy támadás, egyből megtudjunk indulni Ausztriába és onnan Dél-Amerikába?

Figyelt kérdés

Ismerőseink családtagjaink már összekésztettek minden pár bőröndbe.Óránként nézik a híreket.Amit tudtak eladtak mindenkinek van elég pénze most, online bankinggal hogy külföldről is tudjunk utalni.

Ha jön a hír, azonnal otthagyunk mindent, ahol vagyunk, és max egy óra az osztrák határ,ha sietünk.Onnan pedig mindenki veszi a jegyet Dél-Amerikába.

Kinek van már meg a menekülőterv?

Hogy néz ki, mit fogsz csinálni, hova menni?


2022. febr. 28. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Oroszországból 5-10 perc egy atom bomba célbajuttatása amerikáig, washingtonig. Esélyed sincs.
2022. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Én az Antarktiszra mennék szívesen. De oda szerintem nem lehet. Marad Argentína vagy Új-Zéland. De nem hiszem, hogy befogadnának.

De elmennék valami kis antarktiszi szigetre is világítótornyot őrizni.

2022. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Dél-Amerikába én nem mennék most...


[link]


De Ausztria okos ötlet, onnan meg minél Nyugatabbra. Mivle világháború lesz, teljesen elkerülni nem tudod, de minél nyugatabbra vagy annál nagyobb az esély h nem fognak ráddőlni egy bombázás során a ház. Persze egy atomháború esetén ez se igaz de akkor már mindegy.


Én amúgy személy szerint kibontok egy nagyon jó whiskeyt kiülök az erkélyre és végignézem a világ pusztulását.

2022. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

*Nézem most ezeket a videókat, ezeknek a szigeteknek a lakói rohadt szerencsések. Távol minden bajtól élnek.

https://www.youtube.com/watch?v=n4ElF8awm90&t=113s

2022. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nincs ilyen...

Ahogy Juhász Gyula írta:"... nem lehet feledni a magyar bölcsőket, és magyar sírokat nekünk..."

Ha még kell halni, inkább itt magyar földön teszem .

2022. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

"de minél nyugatabbra vagy annál nagyobb az esély h nem fognak ráddőlni egy bombázás során a ház."

Miért, nyugaton erősebb házakat építenek, vagy mi?

2022. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Új-Zéland biztonságos lehet, állítólag az ifjabbik Bush volt amerikai elnök is ott vett hatalmas területeket (elég meszeeső, elszigetelt ország...)
2022. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

4: "Nézem most ezeket a videókat, ezeknek a szigeteknek a lakói rohadt szerencsések. Távol minden bajtól élnek."


Fasza még úgy 5 évig, aztán ellepi az óceán. Háborúzgatás közben ugyanis megint sikerült elfelejteni h klímaválság van és a Földnek úgy 30-40 éve maradt max, de a szigetek ennél jóval hamarabb víz alá kerülnek


7: Új-Zéland is résztvett sajnos a II. VH-ban. Az még sz . rabb lehet amikor egy tőled teljesen távol levő hülyeség miatt öleted meg magad. Mondjuk a vietnami USA veteránok nem tudom erről mit gondolnak.

2022. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudok összepakolni, amit vinnem kéne, azt amúgy is használom a mindennapokban, de írtam egy listát, hogy ne helyzetben kezdjek el gondolkozni, illetve már régóta van ilyen listám. De nem hiszem, hogy szükség lesz rá most. De nem mennék Dél-Amerikába, nem is értem, az mitől jobb??
2022. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

6: "Miért, nyugaton erősebb házakat építenek, vagy mi?"


Nem, csak sokkal több idő amíg oda elér egy orosz légitámadás. Pesten mondjuk itt vannak 10-12 perc alatt, azért mondjuk Madridban nem. Bár az Atlanti óceánról is tudnak indulni gondolom, tehát a legjobb lehet a kontines közepe (Svájc?).

2022. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!