Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biztos hogy ez a legfontosabb...

Biztos hogy ez a legfontosabb közügy most, hogy érvénytelenül szavazzunk a gyermekvédelmi népszavazáson?

Figyelt kérdés
Más fontosabb nem zajlik a világban éppen? Azt se értem hogy egy LMBTHJKI-s miért ne tudna igennel szavazni minden kérdésre hiszen egyértelműen támogatják a felvilágosító órákat, a transzok közülük még nemváltást akarnak. Tehát egyértelmű, hogy erről is szólna a tananyag. Akkor nem értem mi a problémájuk, félnek a többségi akarattól?

2022. márc. 1. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Az LMBTQ védelem a legforróbb téma most!
2022. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha lennének erkölcseid kedves kérdező, ráadásul stabil iskolából kerültél volna ki, azért lene határozott véleményed a magyar kormány fasiszta kérdéseiről. És azt is éreznéd, hogy igen fontos elküldeni a beteg magyar kormányt oda, ahova az ukrán hadihajó tette az oroszokkal.
2022. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 B.112-es ügynök ***** válasza:
59%

Igen, feltétlenül.

(fityeszes baromságokhoz nem kell asszisztálni)

2022. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem eddig eszembe se jutott, de köszi, hogy emlékeztetsz rá, úgy látszik neked baromi fontos! 🤣🤣 -mindig imádom, mikor a homofób, transzfón mindenfób emberek jobban képben vannak az LMBTQ közösség ügyeit illetően mint én, aki meg elvileg a támogatójuk vagyok!
2022. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hypno ***** válasza:
78%

Ha az a legfontosabb közügy, hogy népszavazni kell róla, akkor az érvénytelen szavazatra buzdítás egy ilyen álnépszavazáson teljesen legitim.


Szerintem egyáltalán nem kell szavazni, hogy eleve ne legyen érvényes.

2022. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Biztos hogy összeixelem a lapot. Még írok is rá valamit. A fidesz pedig azt fogja hazudni, érvényes lett és megerősítették a magyar emberek a kormány álláspontját. Erre megint elszórtak egy halom pénzt.
2022. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Mégiscsak fontos lehet, hiszem te is ezzel foglalkozol állandóan.
2022. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Minden közügy FONTOS.

Mit tudsz kezdeni az Ukrán helyzettel?Elvered talán Putyint meg az oroszokat?

2022. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
A népesség 5%-a meleg/leszbikus/biszexuális/transznemű. Ez félmillió magyar, ami még mindig jóval meghaladja a hazánkban tartózkodó menekültek számát.
2022. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Tisztelt Kérdező!


A gyermekvédelminek hazudott 2021. évi LXXIX. törvény éppen nem védi a gyermekeket semmitől sem. Már csak azért sem, hogy a homoszexualitásra, a biszexualitásra és a transzneműségre való hajlamot örökli az érintett, ill. bizony 12-18 év között jön leginkább elő. A szülőkkel erről nagyon nehéz beszélni. A közoktatási intézmények 99,99%-ban iskolapszichológus nincs, az iskolaorvos pedig túlterhelt ehhez. A pedagógusok száját a fent jelzett törvénnyel befogták (ezt több pedagógus szájából hallottam).



Végig mehetünk a népszavazáson leadandó válaszokkal:

- Ezzel nem a Fidesznek és a kormánynak árt, aki így tesz, hanem a szavazatszámlálóknak.

- Ha nemmel voksolunk, akkor a kormány részigazságai alá adjuk a lovat ebbe a kérdéskörbe

- Ha igennel voksolunk, akkor sajnos a minket, homoszexuális-biszex-transzszexuális embereket képviselő álszervezetek bizony a szélsőségeket fogják továbbra is képviselni és ehhez még támogatást is kapnak.


Összefoglalom:

- Itt nincs valójában jó döntés. Az is biztos, hogy a törvény egyes részeit (sőt szinte egészét) el kellene törölni.

2022. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!