Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt MZP tényleg komolyan...

Ezt MZP tényleg komolyan gondolja, hogy Orbán egy személyben felelős az ukrán haboruert?

Figyelt kérdés
Az van, hogy vagy szándékosan torzít és uszít, hogy szavazatot szerezzen, vagy tényleg ennyire hülye. Nem tudom eldönteni, melyik lehet a jobb.

2022. márc. 1. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Ő ezt komolyan gondolja
2022. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Hiszem mondta. Nem is tiltakozott ellene. Nem mondta hogy kiragadott mindat lenne
2022. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Különben nem mondta volna, ő mindig őszinte, azt hiszem.
2022. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Hol mondta MZP, hogy egy személyben felelős Orbán?
2022. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

Én is éppen ezen gondokoztam, amikor találkoztam a hírrel.

Ha komolyan gondolja, akkor fogalma sincs a világról. Ha nem gondolja komolyan, akkor hőlyének nézi az embereket.

Gyurcsányra emlékeztet, amikor elmondta, hogy "nem igaz vádakkal választást nyerni, az nem igaz országhoz vezet", amjd kiderült, hogy végig hazudott.

MZP meg sötétben tartott, trágyával etetett gombáknak nevezete a Fidesz szavazóit, közben ő folyamatosan gombáknak nézi a választóit.

2022. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

#4


A vasárnapi élő adásában mondta, hogy mivel Orbánék nem támogatták Ukrajna csatlakozását a NATO-hoz, így Orbán egy személyben felelős a háborúért és a halottakért.


Igen, elsőnek én se hittem el, hogy tényleg ennyire hibbantelméjű, gondoltam ez megint csak egy féligazság , másképp mondta, de nem, ez a hibbant MZP konkrétan ezt mondta. És néhány szavazója még helyesel is rá.


Megtalálod az adást a Facebook oldalán ha a "hiteles" forrást keresed, ha elég egy videó részlet akkor azt megtalálod több hírportálon is.

2022. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarom keresni, van mindkét félnek 1000 videója. Linkeld be légyszi.
2022. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán a balos HVG-nek elhiszed.


[link]

2022. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Ebben az esetben tényleg hülye...
2022. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Őszintén nekem szólva úgy tűnik a népnek ilyen egyszerű kijelentések kellenek, amit még meg is tudnak érteni. Lásd a kormány féle Brüsszeles, migránsos, Gyurcsányos, smileys, gyerekmegrontós baromságok.
2022. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!