Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy a fideszes...

Jól látom, hogy a fideszes szimpatizánsok valamiért rendesen benyalnak az oroszoknak ezek után is? Mi lett a magyar jobboldallal?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen a jobbik IT-s tag koromban amikor még a jobbik nemzeti radikális volt, mindenki rühellte az oroszokat körülöttem. Ez bő 10 éve volt, akkor is volt valami balhé, és mint öntudatos nemzeti érzelmű emberek egy az egyben elítéltünk szinte bármit amit a ruszkik csináltak. Most ahogy látom bár a kitört háború miatt a fideszes politikusok nagyjából visszavettek az arcukból, de a szimpatizánsok még mindig az orosz vagonban utaznak... Nem visszatetsző egy kicsit? Ilyenkor hol vannak a történelmi sebek a lelkekben amit az oroszok okoztak?

2022. márc. 1. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Az előbb küldtek el a fenébe, mert azt mertem leírni, hogyha valahol egy kisebbséget súlyos sérelmek érnek, az anyaország köteles megvédeni.
2022. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Most össze vannak zavarodva, nem egyértelmű a kommunikáció a fidesz felől, hogy mit is kéne gondolniuk .Majd néhány nap múlva, amikor észbe kapnak, hogy már Orbán is mást mond, akkor majd a birkák is azt fogják bégetni
2022. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Az a poén, hogy a háborúellenes ellenzék is megzavarodott a fegyverszállítmányok miatt. Most habzó szájjal követelik, hogy küldjünk fegyvereket.
2022. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom az EU-s döntés, nem csak a magyar ellenzék mániája. Ráadásul Orbán blokkoltatja...
2022. márc. 1. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A történelmi sebeket a szovjetek okozták. Oroszok, ukránok, stb.

Nem mellesleg a németek is okoztak ilyesmit.

2022. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

4


Tök mindegy, hogy kinek a döntése, ha az ellenzékünk mindenképpen be akar szállni a háborúba aktívan. Erre írtam, hogy akik eddig nagy pacifistaként tetszelegtek, azok már arról beszélnek, hogy küldjünk katonákat de azonnal. Szóval nem csodálkozom, ha az egyszeri ellenzéki szavazó azt sem tudja, hogy mit gondoljon.

2022. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Én úgy látom, hogy nem vettek vissza az arcukból. Szijjártó gázabb mint valaha ráadásul majdnem biztos vagyok benne hogy Orbánka tökei a Kreml egyik iróasztalához vannak láncolva
2022. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
A magyar jobboldal meg nem létezik, az nem jobboldal hogy egy világháborús veszély közepén a rezsicsökkentés az egyetlen kommunikáció
2022. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Manapság annyit tesz demokratának lenni, hogyha az EU fegyvereket küld valahova, akkor mi is ezt tesszük jó csicskaként.
2022. márc. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!