Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A valódi ukrán menekültek...

A valódi ukrán menekültek között muszlim és afrikai migránsok is beszivárognak az országba. Ez ellen miért nem teszünk semmit?

Figyelt kérdés
Kihasználják mások valódi nyomorát, hogy bejuthassanak Európába rajtunk keresztül. Miért nem fordítják vissza őket?

2022. márc. 2. 10:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
Én teszek, hogy te mért nem, azt meg neked kéne tudnod.
2022. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Ja és covid sincs, kártya se kell meg semmi se... majd ne félj csinál belőlük orbán olyan szavazóbázist hogy csak úgy füstöl.
2022. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Bizonyíték? Mert én egyelőre csak afrikai diákokat láttam, akik eddig Ukrajnában tanultak.
2022. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Ja, most olyan könnyű bejutniuk Ukrajnába, olyan sok most oda a repülő. Tényleg valódi veszély.
2022. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Soros előbb ukrajnába telepítette a muszlimokat, hogy ne legyen feltűnő, hogy egyből a szentföldre jönnek. A bábját felhasználva háborút robbantott ki, hogy felénk tóduljanak ezek a muszlimok. Hagynátok, hogy megerőszakolják az asszonyainkat, gyerekeinket, félig snauzer félig labrador keverék kutyáinkat? Ui.: nem tudom nektek milyen fajta kutyátok van, azért írtam az enyémet.
2022. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Lenne szíved bántani a kárpátaljai magyar néger muszlimokat te állat???
2022. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Jujuj... te pont olyan hülye vagy kérdező, mint 2015-ben.... mikor migránsozott egy hitgyülis kormánypropagandának bedőlt szociológia szakos csopottársnőm és felhúzta magát, hogy ott mennek burkában az itt tanuló külföldi hallgatók, ez Debrecenben volt....


Ja és a Krími Tatárok is muszlimok, igen pont ők, akik 2014-es Krím elfoglalásánál Ukrajna mellé álltak...

2022. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként tudod, hogy külföldi és itthoni egyetemen is számos afrikai, kínai, koreai, muszlim diák tanul? Egyáltalán tanultál egyetemen? Én tanultam, és jó pár meleget is ismertem köztük, pl egy Nigériából jött orvostan hallgatóval csókoloztam is egy vidéki meleg buliban... nagyszerű este volt.
2022. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Miért kell különbséget tenni ember és ember közt bőrszín alapján? Ha Te máshogy születtél volna, és egy olyan állapot miatt utálnának, amiről nem tehetsz (pl. vörös haj) jól esne mindez? Beteg állat vagy kérdező, ostoba.
2022. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Azt tudod, hogy éppen azt mondod, hogy akinek nincs ukrán útlevele és nem vagy elégedett a melaninszintjével, az maradjon kötelezően egy háborús övezetben?
2022. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!