Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Április 3.-án a Magyar Kétfark...

Április 3.-án a Magyar Kétfarkú Kutya Párt bejut a Parlamentbe?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 12:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
48 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

MZP teljes gőzzel dolgozik azon, hogy IGEN, bejussanak.

Sok embert riszt el a szövegeivel, emeletes baromságaival az ellenzéki összefogástól, akik azért szavazni el fognak menni és semmiképpen nem fognak a fidesz-kdnp-re vagy a mi hazánkra szavazni. Marad nekik a kutyapárt.

2022. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%

Nem


A Mi Hazánk fog bejutni.

2022. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
60%

23 éves ellenzéki szavazóként mondom, hogy remélem nem.

Csak az elzüllött, lecsúszott kortársaim körében népszerű ez a párt. Nem tudom, hogy tudja valaki egyáltalán komolyan venni őket...

2022. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Sima aktivistáknak kellene lenniük, nem pártnak.

Egyikre jók, másikra nem...

2022. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%

#3 Korábban én is voltam ilyen naív 23 évesen.

Aztán láttam ahogy alig 4 évvel a rendszerváltát követően visszaszavazzák kormányra azokat a politikusokat akiket elzavart az ország 1990-ben, pont hogy megszabaduljanak tőlük és attól amit csináltak.

Aztán 2002-ben meg 2006-ban újra.

Majd a momentumnak sikerült Budapesten átvernie az embereket és olvasás nélkül aláírták a papírjaikat, csak mert szóban valaki azt mondta nekik ezzel lesz demokrácia. Otthon meg már hiába fogták a fejüket, hogy tulajdonképpen amit aláírtak az az olimpiai pályázat visszavonásának követelése volt, mert ez a kérdés volt a lapon.

Mindig vannak sokan akik lendületből szavaznak, egy hallomásból szerzett információ vagy a haverok közötti hergelés alapján. 2018-ban volt 100 ezer ember aki rájuk szavazott a választáson. Szerinted nem lesz most még ennél is több? Háromszázezer szavazóval már bent lesznek a parlamentben.

2022. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha vesznek jegyet, minden nap látogatható 8 és 16 óra között.
2022. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Remélem leváltják a kormányt, és végre ingyen sör és örök élet lesz.
2022. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

5, a Momentumos részt hogy érted? Mivel vertek át? Én aláírtam akkor nekik és az is volt a cél, hogy az olimpiai pályázatot visszavonják.


A kérdésre:

Őszintén.. remélem igen. De nyilván nincs nálam sem az üveggömböm, sem az időgépem. Jelenleg ők viselkednek egyedül úgy, ahogy egy ideális világban a politikusoknak kéne.

Aktivistáknak jók, ez egyértelműen bebizonyosodott, és amennyire tanácstagként és alpolgármestekrént tudnak, úgy is elég jól teljesítenek. A marketingjük csapnivaló, és ezen simán elbukhatnak, pedig ha megnézzük hogy az elmúlt években melyik párt mit tett (nem mondott vagy ígért, hanem tett) akkor bőven helyük kell legyen az országgyűlésben.

2022. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Én remélem hogy bejutnak, ha lepontoztok ha nem. :))
2022. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a sok hülye kérdés fáraszt, hát adj rá sok hülye választ!


https://www.youtube.com/watch?v=BFJ5etDWU6c


Több mindent, kevesebb semmit!

2022. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!