Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zelenszkij elmenekült Ukrajnáb...

Zelenszkij elmenekült Ukrajnából. Hol vannak a nagy ukrán barátok, akik arra verték a mellüket, hogy a bohóc a frontvonalon van, Putyin meg a Kremlben?

Figyelt kérdés
A másik bohóc Klicskó is hamarosan valahol az USÁban fogja osztani az észt.

2022. márc. 4. 23:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
írta meg az RT mert az oroszok tudják a legjobbban hol van?
2022. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 jólvan, a Kígyószigeti hősök, a Kijev szelleme meg a 9500 orosz halott után nagyon lehet hinni az ukrán propagandának
2022. márc. 4. 23:51
 3/23 tobas ***** válasza:
91%
A háború kezdete óta ezt mondják, most mitől másabb?
2022. márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%
Ha gondolod, állj be a helyére. Majd meglátjuk meddig bírod.
2022. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Forrás?
2022. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 árokpart ***** válasza:
91%
Egyébként én ezt az egész háborút nem értem pl. Kiev esetében. Akárhányszor ránézek Kiev összes élő webkameráira ebben az időpontban, sőt az elmúlt napban még később is ránéztem és igazából teljes nyugalmat látok, a város ki van világítva hasonlóan mint bármelyik magyarországi város, néhány személyautót szoktam látni elmenni, de harci járművet még egyszer sem láttam. Általában hajnalban vannak a támadások vagy napközben ?
2022. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
6: Harci járművek még nem értek Kijevbe. Bekerítés meg pár célzott légicsapás van.
2022. márc. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Az egyik kameran en mar hallottam durranast kettoszor is, ma is az egyik civil altal streamelt kameran messze volt valami nagy fust, ra is kozelitett, kiveheto volt. A durranasok utan pedig a haborus terkepen is lathato volt, hogy robbanas tortent.
2022. márc. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
7-es nem a 6-os vagyok de nekem is lenne kérdésem, és ukrán egységek miért nincsenek kijevben? Tán meg haceklték a kamerákat?
2022. márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy kérdésre, jó kérdés merre lehet gondolom sokan keresik hogy megállítsák ezt az őrült fazont.

Mellesleg eddig is nevetséges volt a tag, abból kiindulva amilyen gyakran jelentkezik valami marhasággal, meg hogy milyen kipihent folyton, és hát hogy mindig csilivili ruhában van 100% hogy valami bunkerben üldögél, csak szerepelni jön fel.

2022. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!