Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit támogatsz a vecsési...

Kit támogatsz a vecsési harcokban? A Soros-ügynök áfacsaló autóneppert, avagy a verekedő DK-st?

Figyelt kérdés
[link]

#Jobbik #Vecsés #DK #veredekés
2022. márc. 6. 22:04
A kérdező szavazást indított:
A Soros-ügynök áfacsaló autóneppert.
A verekedő DK-st.
Valami normális jelöltet inkább.
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Vannak fontosabb színterek is. Országosan pl. a korrupt miniszterelnök, és a tolvaj NER-haverok ellen fogok szavazni.
2022. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vecsés stratégiailag kiemelt övezet,ott dől el minden.
2022. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2: Ez szöget ütött a fejembe, és megnéztem taktikaiszavazás oldalon, ott Vecsés ellenzéki körzetként van bejelölve, de ha ilyen emberek miatt még azok a körzetek is elbuknak, akkor tényleg aligha van esélye az ellenzéknek.
2022. márc. 6. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha MZP nem ad világos választ legalább a saját oldalának, hogy miért kéne olyan embert indítani, akiről mindenki rossz véleménnyel van, akkor MZP leírta saját magát és az ellenzéki összefogást is. Sajnálom, mert én is szerettem volna leváltani Orbán korrupt és autokratikus rendszerét, de úgy nézem, ismét csupán egy "gengszterváltás" következne be.
2022. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nemcsak Vecsésen, hanem országosan is az a helyzet, hogy az étlapról fekália és bélsár között választhatunk. Úgyhogy idén először (nemzeti, konzervatív, keresztény emberként) távol fogok maradni.
2022. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!