Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg minden,mindeggyik...

Tényleg minden,mindeggyik ukrán menekült szegény?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen.Főleg azok, akik Teslaval jöttek Budapestre.
2022. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tehát nincs pénzük?


Szegénynek szegény azt értem, mert ott kell hagyni sokkmindent,, lelkileg, idegileg is, megviselhet az biztos!

2022. márc. 8. 12:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a gazdagok nem állnak sorba 10 kekszért. Nekik segítség nélkül megvan a menekülési útvonal. Hármat ismerek, akik azonnal spanyolba landoltak.
2022. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem mind. Csak, akinek van bőven pénze, az nem gyalog meg vonattal jön, hanem autóval. És nem menekült szálláson éjszakázik, hanem szállodában.

Szóval őket észre sem veszed.

2022. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

Picit fura nekem ez az egész. Nyilván a menekült kisgyermekeket támogassuk, viszont felnőttként nem volt az embereknek annyi tartaléka, hogy legalább kaját tudjon magának venni?


Ráadásul szerintem bőven van Magyarországon is szegény ember, pláne most, ők azért érnek kevesebbet, mert nem menekültek?

2022. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sulek Péter ***** válasza:
100%
Szerintem nem fekete-fehér a dolog,vannak köztük gazdagok nagy oligarchák meg szegények is. nem tudom milyen arányban,de szerintem jön mindneféle eltérő jövedelmű ember.
2022. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

A nyuggerek szegények, meg a kárpátaljaiak.


Én hétvégén láttam jó kocsikkal Horvátország felé utazókat, nyaralbak egyet ha már így alakult

2022. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
#5 Ha neked most azt mondják van 3 órád, hogy elindulj a határra mert utána meghalsz, közben pedig áramszünet van, nem működnek a pénzautomaták, nincs bank nyitva, akkor van otthon annyi tartalékod, hogy ne legyen szükséged 3-4-5 nappal később segítségre?
2022. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
3-4-5 nap alatt már a másik országban vagyok, ahol tudom használni a bankkártyám vásárlásra, szóval nem tudom mi a problémád.
2022. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha menekülni kellene én se gyalog-vonattal tenném, meg menekült szállásra mennék.

Autóval mennék, és van annyi euróm, hogy akár 1 évig egy olcsóbb szállodába éljek.

2022. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!