Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz olyan Fidesz szavazó,...

Lesz olyan Fidesz szavazó, aki jelentkezik Oroszországhoz önkéntesnek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az itthoni Fideszesek teljesen oda meg vissza vannak Putyinért. Drukkolnak neki, bálványozzák. Itt a lehetőség a bizonyítása. Putyin önkénteseket toboroz. Vajon lesz olyan köztük aki élni fog a lehetőséggel, és beleveti magát a harcba a "szovjet barátság" érdekében?


[link]



2022. márc. 11. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Biztos lesz csak nem fideszes, azok az EU legnagyobb talpnyalói.
2022. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Dehogyis, ezeknek csak a fácsén nagy a pofájuk.
2022. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Bámulatos, hogy szép lassan egy "lokális világháborúvá" válik majd ez, amiben mindenki harcol, csak nem a saját zászlója alatt.


kicsit Spanyol polgárháborús érzésem kezd lenni Ukrajna kapcsán, ott is szinte minden nagyhatalom ott volt valamilyen formában.

2022. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Ahhoz nyelvtudás kell, orosz, de minimum az angol beszéd szinten, ráadásnak átlag civilt fegyverkezelési tudás nélkül elég értelmetlen kiküldeni


Ha meg valaki nekivág úgy hogy az orosz parancsokat nem értené, de még csak az ellenfelet sem, ha pl elkapják, az nettó öngyilkos, és max hátráltatja a segíteni kívánt erőket.



Nem mellesleg nem kapsz engedélyt, mint állampolgár, ha meg engedély nélkül jelensz meg egy másik ország háborújában, az elég problémás.


Ezen felül sok embernek nem sanszos otthon hagyni a családját, a szankciókkal elérték hogy nemsokára 2-embernek is nehéz etetni egy gyereket, nemhogy egynek....

2022. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Soha nem szavaznék a Fityeszre, soha nem voltam Fityeszes. Legutóbb is Gyurcsányékra szavaztam.

De imádom az orosz kultúrát, történelmet. Ez nálam nem csak divatból van így a mostani események hatására, világ életemben így gondoltam. Rengeteget foglalkoztam már az országgal. Ezért tanultam meg kb 15 évvel ezelőtt alap szinten oroszul az angol és a német mellett. Drukkolok Putyinnak és ha lenne rá lehetőség, megfordulna a fejemben hogy jelentkezzek hozzájuk önkéntesnek. És még egyszer: ez nálam teljesen független a magyar politikától.

2022. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!