Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, titeket nem...

Fideszesek, titeket nem zavar, hogy Orbán Viktor nem áll ki vitázni, holott bármelyik demokráciában alap és elvárt dolog lenne hogy megtisztelje ennyivel a szavazóit, vagyis Titeket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=tcmJk3Inpok


ez a videó egyszerűen elszomorít:( mi a véleményetek róla?


2022. márc. 11. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem, ilyen idiótával én sem állnék le vitázni. Vitázzon MZP saját magával, magának is állandóan ellentmond. Amúgy vitázhatna Toroczkaival is, ha akar, az a ő szintje.
2022. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Minek vitazzon barkivel is? Az miert lenne jo nekem?
2022. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
#1: Ez a te szubjektív véleményed. Mi pedig Orbánt látjuk idiótának, ez nem lehet indok. Az emberek megválasztották, rengeteg embert képvisel, tartozna ennyivel a választóinak Orbán is, hogy kiálljon vele vitázni.
2022. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
3: Semmiféle ilyen kötelessége nincs. Mindenki azzal vitázik, akivel akar.
2022. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 hypno ***** válasza:
69%
Miért vitázna? Mind tudjuk hogy papírkutya, aki mindíg csak győztes helyzetekben kerül elő és penderül az élre, egyébként meg nincs elég vér hozzá a pucájában.
2022. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
3: MZP nem tartozik a választóinak azzal, hogy kiáll Toroczkaival vitázni?
2022. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
#2: Talán Orbánt is arra sarkallná, hogy a legjobbat hozza ki magából és a pártjából. Ez pedig senkinek nem lenne kárára szerintem. Lehet, hogy te így is tökéletesnek látod őket, de hidd el nem azok. Nem is kell azoknak lenniük, de bőven lehetne min javítani.
2022. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez a videó tökéletesen mutatja Orbán személyiségét. Egy igazi suttyó proli. Ha megírják neki a beszédét, azt fel tudja böfögni, de önállóan spontánul alkalmatlan bármilyen jellegű kommunikációra. Ezért sem áll ki vitázni, mert semmilyen retorikai képessége, skillje nincs.
2022. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Bolonddal én sem állok le vitázni. Mondom ezt úgy hogy senkire se fogok szavazni idén.
2022. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Aki szórakozni akar menjen cirkuszba. Ott legalább a bohóc vicces.
2022. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!