Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek ! Mi bajotok a...

Ellenzékiek ! Mi bajotok a Fidesszel ?

Figyelt kérdés
Hiszen a baloldalon is milyen botrányok vannak.... Egy kezemen meg se tudom számolni....Aztán gondoljátok, jobb lenne MZP ? Inkább lemondanátok az elmúlt fél évben történt pozitívumokról ? Mert ha ti nyernétek, vége lesz a jó világnak nagyon hamar... 😛
2022. márc. 12. 08:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Ezeknek a szmájliknak mi értelme van? Ezeket raktátok a plakátokra is, most már ezekben a retek kérdésekben is benne vannak. Melyik zseni ötlete volt?
2022. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

Nekem egy bajom van,


63 ezer forint a rokkantnyugdíjam.

2022. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy az árak rohamosan emelkednek, miközben a fizetések stagnálnak. Egy kezemen meg tudom számolni, hány jó intézkedést tettek, de azokat is a Mi Hazánk kezdeményezte eredetileg.
2022. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
Már most vége van a jó világnak, mindegy, hogy ki nyer. Gazdasági válság, magas infláció, üres államkassza, hitelek, járvány, majd háború, menekültek. Vége a 7 bő esztendőnek, jön a 7 szűk esztendő. Ezért is látom, hogy olyan nagyon egyik sem akar nyerni. Emlékezzetek vissza milyen kampány volt 4 éve és milyen lagymatag most.
2022. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy lopnak. Nagyon sokat lopnak.

Igen, a másik oldalon is lopnak, minden politikus lop (sajnos). A gond a mérték.

Olyat mértékű lopást és arrogáns pofátlanságot még egy balos kormány sem engedett meg magának, amiből a fideszben szinte mindenkire jut egy. Gyakorlatilag a teljes ország összes gazdasági szektorát felosztotta a NER saját maga között.


Még anno nagyon régen egy mára megboldogult - politikus - ismerősünk mondta, hogy az a különbség a "szocik" és a fidesz között, hogy a szocik egymástól is tartanak, ezért csak titokban mernek lopni, úgy meg nehéz nagyot szakítani, míg a fidesznél intézményesített a korrupció és központilag "osszák" a koncot, cserébe mivel MINDENKI sáros összezárnak mindig. Ezért olyan sikeresek.

2022. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj a Zorbánccal, hogy itt trónol már vagy 12 éve, ő milyen tökéletesen ügyes, okos, erős, bátor, szeretetreméltó, kedves, aranyos, derék, védelmezően harcias, ha kell.

Volt eddig nekije csak az emút 12 évet nézve 12 éve, hogy bemutassa: lehetne máshogyan is élni a lehetőségekkel, és nem harácsolni össze-, meg vissza. Nem tette.

Nem a másikra kell mutogatni, hanem példát kellett volna mutatnia.

2022. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Fsms ***** válasza:
90%

Sohasem látott mértékű eladósodás, Európa bajnok infláció, 45% feletti államháztartás hiány , folyamatosan romló megélhetés, a mici mackó értelmi képességű gázszerelő a világon a 2000 leggazdagabb embere, Orbán família minden tagja milliárdos lett az állami pénzekből, szétvert oktatás, egészségügy , szegénységi rangsorban csak Bulgáriát előzzük.


Sajnos nap estig lehet folytatni.

2022. márc. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
36%
2, ha Márkizay lesz a minielnök, egyböl 630ezer lesz a rokkantnyugdíjad 😄 Ja nem
2022. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Én nem látom, hogy miért lenne olyan jó. Négyes jegyekkel tandíjat kell fizetnem, mert olyan magas a ponthatár, hogy nem tudok bekerülni. A fizetésből 33,5%-os adót vonnak le, pedig a munkáltató is fizet utánam. A boltban olyan árak vannak, hogy már az ausztriai rokonomtól hozok haza dolgokat, mert ott annyival olcsóbb sok minden, hogy már jobban megéri ott venni meg. Közben az albérletem szintén nagyon drága, több, mint a fizetésem felét elviszi. Más lakhatási lehetőségem nincs, mert még dgy garzon önerőt sem tudok összegyűjteni, pedig otthon főzök és spórolok mindenen. Mégis egyre több pénz megy el alapvető dolgokra, a fizetés meg nem emelkedik ilyen arányban, most pl semmit nem emeltek rajta, a magas infláció ellenére. Nem hiszem, hogy ezután kolbászból lesz a kerítés, nem vagyok naiv. De azért bízok benne, hogy lehetne jobb is, pl ha nem lopnának el annyi milliárdot és nem felesleges beruházásokra költenének, pl kisvasútra Fekcaúton, meg stadionokra.
2022. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
25%
3, az hogy stagnál a fizetésed, miért az állam hibája? Állami alkalmazott vagy? Ha nem, akkor mi köze a munkáltatódhoz a Fidesznek? Én minden évben kapok fizuemelést.
2022. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!