Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kimész ma a kormányváltó...

Kimész ma a kormányváltó eseményre hogy elég ember legyen és az ENSZ érvénytelenyíthesse az alkotmány és megbízást adhasson kormányváltásra?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 12. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Gyenge próbálkozás volt a hirdetésre....
2022. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy.
2022. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Aha. Csak nem lesz megint egy gigamega kormánybuktató tünti amire a facebookon még tízezrek jelentkeznek majd aztán a valóságban sorba kel állni hogy megszámolják őket vannak-e százan, hogy az úttesten is mehessenek?

Végül is a Nap süt, a levegő kellemes, ha sétálgatni akarnak akkor tegyék!

De okulni kellett volna az október 23-i buktából és nem rászervezni a békemenetre egy újabb kormánybuktató eseményt. Elég ciki volt az, hogy a százezres békemenet mellett a szomszéd utcában kétezren sikerült összejönni kormányt buktatni. Kell ez nektek megint?

2022. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Az ENSZ nem érvénytelenítheti az alkotmányt nincs erre jogosultsága.

Na ennyit az egész komolyságáról.

2022. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3-mas


múltkor is 30.000 ezren voltak kint és ott voltak az ENSZ megfigyelők drómjai, azok hitelesitették a létszámot


mondta a főszervező hogy letárgyalta az ENSZ vezetőivel és megbízást kap kormány alakításra ha Magyarország népességének 1%a kint lesz a tüntetésen és az ENSZ nem ismeri el a legújabb alkotmány így az érvényteleníteni fogja ha sikeres lesz a tüntetés

2022. márc. 12. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

#5 Miért kell ilyen ostobán hazudni?

Nem mi mondtuk, hogy alig kétezren voltatok, hanem éppen a saját haverjaitok.

[link]

Hont András: "Egy többszáz ezres előválasztást követően, győzelmi jelentések özönében pár százan mentek ki az összellenzéki megmozdulásra.

(Nem fogok számháborúba kezdeni, többször leléptem a távolságot, megnéztem, hogy hányan állnak egy négyzetméteren különböző helyeken, és drónfelvételek alapján elvégeztem a Zsadon-tesztet is, tehát azt a módszert alkalmaztam, amelyet 2002-ben az Index munkatársa a Kossuth téri tömegre)."

2022. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondom jelen voltak ENSZ megfigyelők és ők a drómjaikkal hitelesítették a létszámot.
2022. márc. 12. 14:43
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
dróm* xDD
2022. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Mára elég lesz a tudatmódosító szerekből, - gondolj a holnapra is, kérdező!
2022. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

#7 ENSZ megfigyelők egy október 23-i ünnepségen? Persze-persze.

Az, hogy Hont András, az egyik legismertebb ellenzéki megmondóember kint állt az utcán a rendezvényen és a saját szemével látta mennyien vannak, az neked nem számít.

Értem.

Akkor hidd a meséket tovább nyugodtan!

2022. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!