Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Ukrajna helyet Magyar...

Ha Ukrajna helyet Magyar országot támadták volna a ruszkik meg minket is tutujgatna így a fél világ mint most ahogy az uránokkal teszi?

Figyelt kérdés
2022. márc. 13. 22:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Igen. A legtöbb embernek fingja sincs a magyar belpolitikáról, ugyanúgy csak egy áldozatot látnának bennünk, nem gondolnának arra, hogy mi történt itt az elmúlt 12 évben.
2022. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
9%

#7: [link]


Elnézést, a nevet elcsesztem. Szóval nem Sebastian Kurz, hanem Olaf Ssholz, de a lényegen nem változtat. Az, hogy kihagyott minket a felsorolásból, elég egyértelművé teszi a helyzetet, hogy semmibe se néz minket a Nato.

2022. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
#8 Én inkább azt mondanám, hogy sajnos. Az amcsi kapcsolat pont azèrt romlott meg, mert az oroszoknak van kiárusítva a korrupt maffia államunk. És lásd hogyan képviseli magát oroszország a külpolitikában, nincs mire büszkékegyünk a barátságunkkal.
2022. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
@12 köszönöm
2022. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
3%

És aztán hogy támadta volna meg Magyarországot?

Teleportáló tankokkal vagy oroszból ágyúval átlőtt ejtőernyősökkel

2022. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%

#12

Az, hogy kihagyta az országot a felsorolásból semmit se jelent.

2022. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
43%
Ha Orbán lenne a miniszterelnökünk és nyugaton is ez a vezetőség lenne, akkor szerintem nem nagyon törnék magukat, hogy időben ideérjenek segíteni...
2022. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%

Magyarország NATO tag, egészen más tészta.


[link]


Ha nem lépnének, az tulajdonképpen a katonai szövetség végét jelentené. Ezt egyik ország sem akarja.

2022. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
#18 Ezt inkább csak egyik ország nem akarja.😀
2022. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

12. El tudom képzelni hogy ahigy Biden összekevert az irániakkal, ennek meg embernek meg kimaradt Magyarország a felsorolásból. Kell jönniük segíteni ha tetszik ha nem mert NATO tagok vagyunk.

Egyébként meg szerencse hogy nem egy ember véleménye számít.

Németország csak az egyik ország a 30 országból. Szóval itt Olaf Scholz véleménye önmagában semmit se jelent.

2022. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!