Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma, Március 15-én mennyien...

Ma, Március 15-én mennyien fogtok hisztizni az utcán?

Figyelt kérdés

Ugyanis már évek óta divat, hogy sok agyonművelt, felnőttnek és kúltúráltnak nem mondható viselkedésű egyének kimennek az utcára a rendszer ellen hisztizni, holott ez a nap nem erre van kitalálva.

Már csak a cumi és a nyunyóka hiányzik a szájukból és a kezükből a tüntetőknek. 🤣😂



2022. márc. 15. 06:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

"orbán keveri bele rendszeresen az akuálpolitikát az ünnepi beszédébe ha nem tűnt volna fel."


Mert isszák a beszédét ami felüdit mindenkit és szomjasak az aktuális hirekre is az emberek. Ez aranyozza be ennek az ünnepnek a meghitt emlékezetét! Mindenki sokkal jobb emberként megy haza onnan mint ahogy odament. Jöjjön mindenki aki éhes és meg akar elégedni az igazi jóval.

2022. márc. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Kampány van, minden párt belekeveri a politikát, én már unom, nincs kedvem emberek közé menni.
2022. márc. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az ellenzék így ünnepel.

https://www.youtube.com/watch?v=1FuNqvN0YAY

2022. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amennyire ez a kérdés is művelt emberről árulkodik ugyebár. :D
2022. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
36%
Orbán hoz szégyent március 15 re.
2022. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!