Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a baloldal...

Miért van az, hogy a baloldal gyűlöl mindent és mindenkit aki a Fideszben, vagy a Fidesszel együtt próbál az országért, magyar családokért tenni?

Figyelt kérdés

Baloldal mélyen megveti, lebirkázza, vidéki alkoholistának képzeli, a fideszesek nagy részét.

Orbán Viktor miniszterelnök urat, cigányozzák, O1G-zik, családját támadják, börtönnel fenyegetik.

Fentieket nyíltan és folyamatosan ráadásul nem csak közemberek de maguk a baloldal vezetői is.

Ennek ellenére szerintük diktatúra van…

Kérdem én ezek az emberek nem látják mit tesznek, mennyire aljas kártékony és undorító amit művelnek, és többek közt ez az oka hogy rendre a fidesz győz a választásokon?



2022. márc. 15. 08:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Az Orbán-oldal mennyivel jobb? Ha nem Orbáni szöveget hall egy Fideszes, akkor az a máik ember minden, csak jó ember nem...
2022. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Mert ugye a sorosgyurcsánymigránslmbtqbrüsszel-t is a baloldal hangoztatja minden mondatban....
2022. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

'a Fidesszel együtt próbál az országért, magyar családokért tenni?'-ez hazugság tehát a kérdés olyan szinten értelmetlen hogy nincs mire válaszolni.

Az nem a családok megsegítése hogy a másoktól beszedett adót szétosztják közöttük plusz kisegítve sincsenek vele.az életszínvonalat kell emelni, akkor mindenki előrénb jutna.csak akkor nem lesz kit kizsákmányolni tehát a rezsim tagjai sem tudnak gazdagodni.

2022. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az tetszett, hogy a Fidesz képes volt nem megszavazni, hogy csak népszavazással léphessünk ki a NATO-ból és az EU-ból, csak mert ellenzéki javaslat :D

Most pedig az ukrajnai helyzet miatt Kövér László által összehívott ülésre nem ment el egy sem, Kövér sem, mert ellenzéki kezdeményezés :D

Mi lenne, ha egyszer, csak egyszer TÉNYLEG Magyarország érdekeit és nem Orbán Viktor ambícióit nézné a Fidesz?

2022. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A családi adó kedvezményre gondolsz?

Igenis nagy segítség.

És hogy miért jár?

Mert én aki nagycsaládos vagyok nagyobb terhet viselek mint az akinek nincs gyereke, hiszen gyermeket nevelni nem olcsó… és az én gyerekeim fogják a gyerektelenek nyugdíját kitermelni, még akkor is ha balos és egész életében támadta a család támogatást.

2022. márc. 15. 08:20
 6/16 A kérdező kommentje:
Mikor hallatatok Orbántól becsmérlő szavakat? Mert én MZP-től naponta…
2022. márc. 15. 08:22
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
#5 Ez a mostani nagy osztogatás szimplán szavazatvásárlás. Látom nálad sikerül is.
2022. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Humor Herold ***** válasza:
89%

#5

Szóval akkor azért tenyésztetted ki a gyerekeidet hogy jó rabszolgák legyenek majd és termeljék ki a nyugdíjasok pénzét. Hát jó :)

2022. márc. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

"Mikor hallatatok Orbántól becsmérlő szavakat? Mert én MZP-től naponta…"

Akkor álljon ki vitára, és stratégiai nyugalmával semmisítse meg Márki-Zay Pétert. Itt a lehetőség.

2022. márc. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
5) a gyerekedet neked kell felnevelned,nem az államnak.reggel berakod az iskolába, délután hazaér, délben ingyen étkezik,pár órát töltesz vele aztán lefekszetek aludni.te meg elvárod hogy a reggelire,ebédre,ruházkodásra is az állam adja a pénzt.de miért várod el?ha gyereket vállaltál neveld fel magad ahogy mindenki más is teszi ill tette a múltban.annyi juttatást kapsz az államtól nagycsaládosként amennyit egy felnőtt dolgozó nem keres.veheted a lakást tízmilliós kedvezménnyel míg másoknak esélyük sincs venni és itt vered a nyálad meg élteted a fideszt hogy hát ez milyen jó rendeszer miközben milliók a csicskáid akiktől elveszik a pénzeket adó formájában.
2022. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!