Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kedvezotlen kimenetele...

Ha kedvezotlen kimenetele lesz a valasztasoknak akkor fontolgatja valaki hogy mas orszagban probalja folytatni?

Figyelt kérdés
ugye a multkori valasztas utani ledobbenes utan h a masodik part is csak ~20 % szavazatot kapott, mar idoszeru volt egy ilyen osszefogas, de ha ez sem valtja be a hozza fuzott remenyeket, akkor megis milyen esely van arra h barmivel le lehet valtani azt ami most van? vannak esetleg valakik olyan helyzetben h mashol folytatnak inkabb, mert felesleges ebben a rendszerben maradni? (fideszesek kimeljenek legyszi)

2022. márc. 15. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy akkor én emigrálok. Angolul, németül elég jól beszélek, munkát találnék kint, szóval nincs akadály. Már szoktam nézegetni a külföldi állásajánlatokat is, illetve vannak azért kontaktjaim kint, úgyhogy készülök.


Mondjuk azt hozzáteszem, hogy ellenzéki győzelem esetén is távoznék szerintem, mert egyről a kettőre nem lennének jobbak a bérek, és drasztikus életszínvonal javulást azért egy ellenzéki győzelem sem fog elhozni.

2022. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Annyira nem érdekel.

Akkor nem az EU pénzes fejlesztés miatt kell aggódni, hanem az emelkedő rezsiarak miatt.

Egy kutya, mindkettő annyit fog lopni amennyit nem sajnál. Ez az igazság.


Orosz és nyugatbarátság, vagy nyugatbarátság a tét. Én inkább maradnék semleges.

2022. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a fidesz megint 2/3-dal nyerne, akkor a polgári gondolkodású embereknek, akik az erős jogállamban, ciivl társadalomban hisznek, nem sok tere lesz.


Folytatódik majd a jogállam kiüresítése, a civil szervezetek elleni harc, a munkavállalói jogok leépítése (sztrákjog), az összeszerelőüzem-modell (cinikusan: "munkaalapú társadalom") további erőltetése, ami alacsony béreket jelent, stb.


Szóval tovább tolódunk majd Ázsia felé, és aki nem egy ázsiai-típusú autokráciában akar élni, hanem egy valódi nyugatias jogállamban, annak el kell majd gondolkodni a váltáson.

2022. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Ha az ellenzék nyer, akkor én leléptem Ausztriába, egészen addig, amíg nem lesz újra nemzeti kormány.
2022. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

#4

Hogyhogy nem Belarusz, Oroszország, Törökország vagy Kína lenne a célországod? Ausztria lipsi fertő.. Ilyen nemzeti keresztény vagy, hogy egy dekadens államba mennél élni? Még a végén tényleg makizajék nyernek, ha a mi oldalunk is kételkedik már.

2022. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!