Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali zavazók mit...

A baloldali zavazók mit látnak Marky Zaly Péterben aki azzal kampányol, hogy 2010-ben Orbán Viktorra szavazott? MZP megy Vona után a politikai percemberek szemétdombjára, de nem ismerik el annyira gyűlölik Orbánt.

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Ez azt jelenti, hogy régen volt még esze😂🤣
2022. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Megértem, hogy nem értesz minket.

Mi jó iskolába jártunk, te meg szarba. Ezért lettél fidessfan.

Hogy mit látunk?

Ahhoz kellene még kb 6 évet tanulnod, hogy megértsd.

2022. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
A baloldai szavazók egy sámlira is leszavaznának, Orbán ellenében. Sikeres volt a ballib sajtó éveken át tartó gyűlölködő kampánya Orbán ellen. Semmit nem szeretnek, sőt a legtöbbjüknek még unszimpatikus is MZP, de annyira átmosta az agyukat a soros média, hogy leszavaznak magára a sátánra is
2022. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
2@ ne magadból indulj ki. Nem mindenki bukdácsolt egy büfészakon
2022. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Azt már sikerült meglátnom, hogy ebben az országban nem lesz hirtelen olyan politikai program, ami nekem is tetszene 100 %ban, szóval nekem annyi egyelőre bőven elég, hogy MZP nem lopná szét az országot.
2022. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
5 Lehet nem ő, hanem a sleppje. Nézd meg KARIGERIÉKET...
2022. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a hangoztatásával az a szándéka, hogy a nem kifejezetten baloldali szavazókat is becserkéssze. (2018-as jobbikosok, régi mdf-esek, csalódott fideszesek, párt nélküliek, stb.)

A szoros választókerületekben ugyanis szó szerint minden szavazat számítani fog.

2022. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 meszike91 ***** válasza:
85%

Én nem vagyok baloldali szavazó, jobboldali vagyok és nekem MZP ezért szimpatikus. Ezen kívül ő nem a rothadó politikai elit része, hanem egy attól független külsős ember.


Orbán nálam ott vesztette el a reményt, hogy ő a hatalmat nem a nemzet érdekében, hanem a saját érdekében használja. Ez szerintem nemzetellenes politika.

2022. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

"MZP megy Vona után a politikai percemberek szemétdombjára"

Azt a Vonát hívod percembernek, aki 12 évig volt a Jobbik elnöke, 3 választáson is a miniszterelnök-jelöltje, ez idő alatt pedig a Jobbikot a legerősebb ellenzéki párttá tette? Ennyi erővel még Orbán is lehetne percember :D

2022. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!