Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alföldi Róbert szerint Orbán...

Alföldi Róbert szerint Orbán Viktornak Március 15.-én jóval többet kellett volna beszélnie az Ukrán háborúról és a háború áldozatairól, egyetértesz vele?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Róbert gida csak tudja...
2022. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Miért beszélt volna? Az ukránok nyugodtan kimondhatjuk a magyarokkal ellenséges nép. Mindent megtettek hogy azok legyenek.
2022. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha azért tetted fel a kérdést, hogy nagy egyetértésben szidjuk a libsi, LMBTQ Alföldi Robertát, ebben nem leszek partner.


Egyébként most nincs igaza, az 1848-as eseményekről kellene ilyenkor beszélni, de, amennyire a reakciókból kiveszem ( nem láttam senkinek a beszédét ), erről esett a legkevesebb szó.

2022. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Orbán Viktornak és Márki-Zay Péternek egy színpadon kellett volna állniuk, közösen ünnepelve ezt a napot. Ehelyett mindketten politikai rendezvényt csináltak egy megemlékezésből. Ilyeneket lehet tartani bármelyik nap, végtelenül csalódott vagyok, hogy a magyar politika odáig süllyedt, hogy ünnepnapokat használnak fel a pártok kampányrendezvényként.

Nem kellett volna beszélni sem az ukrán helyzetről, sem a választásról, sem egymásról. Az összetartozásról és a szabadságról kellett volna beszélni, amit elődeink kivívtak nekünk.

2022. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most hirtelen elgondolkodtam, és arra jutottam, hogy pont annyira nem érdekel Alföldi véleménye, mint a kettővel felettem lakó szomszédé.

Nem mozgat meg bennem semmit az, hogy ő miről mit gondol.

2022. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha új beszédíróra lesz szükségünk, várjuk Robika (vagy már inkább Róbert bácsi) jelentkezését is. Addig tessék türelemmel lenni! :)
2022. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!