Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed róla, hogy a...

Tisztelt Miszter Miniszter kérdése:

Mi a véleményed róla, hogy a fideszesek negyede szerint Ukrajna a hibás?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 17. 17:49
A kérdező szavazást indított:
Ukrajna a hibás
Nem Ukrajna a hibás
47 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem van az tobb is mint negyed.


Amugy meg biztos az anyjaik szidjak onmagukat hogy miert szultek ilyen idiotakat meg mint a fideszes szavazok.

2022. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Az hogy pozitívan csalódtam a többi fidesz szavazóban. De szerintem is több, mint a negyede.
2022. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha hibás ha nem háborút nem szabadott volna indítani Oroszországnak ezt Fideszesként mondom.
2022. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1%

Putin is hibás, de Biden meg ezért-$

[link]


Nem É-Amerika mint nemzet a hibás sem Oroszország, sem Németország sem a többi ország aki háborúzott valaha is, hanem a kretén vezetőik. Egy egész nemzetet ne ítéljünk el a vezetői miatt, így se USA se Oroszországot ne.

2022. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Ukrajna az USA játszóterén egy bábu. A szinész vezetőjüket irányítjak, az meg aszerint ugrál, ilyen ez a mézesmadzag, ha valakinek még nem esett volna le...

Csak épp azzal nem számol senki, hogy legjobban ennek közép Európa issza meg majd a levét, akinek minimális rálátása is van az iparra, energiaellátásra, gazdaságra, az tudja.

A média meg előszeretettel ferdít a dolgokon, felnagyítja, kiszinezi azokat. Egy igazi háborúban humanitárius folyosók sincsennek, hanem tankok, harckocsik jönnek 100-as tömbökben megállás nélkül, ennek nyoma sincs jelenleg.

2022. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Lassan el kéne azon gondolkodni, hogy október 23.-a helyett november 4.-ét kéne inkább ünnepelni
2022. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem lep meg. Ha nem lennének ilyen hülyék, akkor eleve nem a Fideszt támogatnák.
2022. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Én már tényleg csak a szerbekéhez hasonló Putyin melletti tüntetést várom. Tuti, hogy van olyan agyhalott a fideszesek között aki meg fogja szervezni.
2022. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Én ellenzéki körökben mozgok és ott is mindenki szerint Ukrajna a hibás. A fideszesekről nem tudok nyilatkozni.

Szerintem ez nem ellenzéki vagy kormánypárti kérdés, hanem kizárólag azon múlik, hogy ki és mennyire vette a fáradságot, hogy megismerje az okokat, előzményeket.

2022. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mindentudó99 ***** válasza:
85%
A háborúért Putyin a hibás ez nem is kérdés. De azon el lehetne gondolkodni miből következett. Az Usa biztogatta mindennel az ukrán vezetést. Az ukrán vezetés évek óta vegzálja a kisebbségeket akár magyar akár orosz. Erősen csorbultak a jogaik. Persze itt az orosz kisebbség számít nem más. Az egész következménye hogy gyengül az Eu. Gazdasági és energetikai válság mind mind az Usa malmára hajtja a vizet. Érdekes mindjárt hoznák is a cseppfolyós palagázukat. De mint írtam Putyin a hibás csak azért kicsit összetetteb a dolog.
2022. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!