Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai miért nem beszél...

Toroczkai miért nem beszél arról hogy többek között Kossuth Lajos is szabadkőműves volt?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a Mi Hazánk munkássága, főleg az új világrenddel kapcsolatos és az oltásellenes videóik miatt, de ha már szóba kerülnek ilyen témák és egy nemzeti érzelmű pártról van szó,akkor, miért nem beszélt még soha arról amit elhallgatnak pl. Kossuthról?

2022. márc. 18. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők kurucok.
2022. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tudja, vagy máshogy gondolja.
2022. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy esetleg azért nem beszél róla, mert akkor dőlne az egész hazafias kártyavár, amire építette a mozgalmat, de az is lehet hogy ő is be van avatva bizonyos körökbe és ki van neki adva hogy miről beszélhet és miről nem. Remélem nem így van és tényleg a jószándék és a hazaszeretet vezérli őket. Nekem tetszik az irány, amit képvisel, de benne van a pakliban hogy ő is csak azt mondja, amit az emberek egy része hallani akar.
2022. márc. 18. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lényegesről beszél. Amik a jelenünket és jövőnket meghatározzák és befolyásolják. És a fenti témánál jóval aktuálisabbak. Ezeken van a hangsúly de még ez se jut el rengeteg emberhez. Inkább ez a kérdés. Mit lehet még tenni hogy ne csak ne próbálják elhallgattatni, hanem még több emberhez jusson el a Mi Hazánk.
2022. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 4-esnek nagyon igaza van. Ez a teljes válasz a kérdésedre.
2022. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1800 as években ha voltak akkor elég kezdetleges volt... ez olyan mintha most beállnék 1 bandába aztán 200 év múlva maga a banda teljesen máshogy fog kinézni, teljesen más célokkal! nem hinném hogy ez ügyben sok hiteles infromáció lenne!
2022. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pedig a céljaik évszázadok óta ugyanazok, csak a módszerek változtak.

Egyébként pl Horthyról is megemlékeznek rendszeresen pedig azt se lehetne annyira 'aktuális'-nak mondani a mai helyzetben. Szerintem beleférne ha ennyi erővel szó esne Kossuthról is, bár így választás előtt valóban necces lenne. Mindegy, megemlítem neki aztán ha akarja majd szóba hozza.

2022. márc. 18. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!