Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, miért nem támogat...

XX.XX kérdése:

Ellenzékiek, miért nem támogatjátok MZP-t lelkesebben? Nem mentek gyűlésre, nem viselitek a szalagot stb...

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 19:56
A kérdező szavazást indított:
már nem szimpatikus MZP
hideg van
majd más megcsinálja helyettem
a szavazás a fontos, előtte semmit nem kell tenni, jön az magától
36 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
Mert sunyi felforgatók
2022. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tartottam ezeket fontosnak.


Itthon megnéztem természetesen azt ami érdekelt, de a lényeg április harmadikán lesz a szavazófülkében.

2022. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Biztos elfogyott a szalag.
2022. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem vagyunk mániákus fanatikus hívek, egyszerűen csak a fideszből van már elegünk.
2022. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
#4: Pedig 5 napja még azzal jött valamelyik ellenzéki sorstársad, hogy hű, mennyien voltak az ellenzéki rendezvényen (maximum 8-10 ezren) és hogy ez mennyire szuper. Akkor ott a mániákus ellenzéki fanatikusak vettek részt? (...de most mondtad, hogy ti nem vagytok azok... Hogy is van ez?) :)
2022. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
A meglepetésszerű támadás a legjobb. Majd az Orbán hívek néznek, majd április 3.-án. Nem, hogy 2/3 nem lesz, de lehet, hogy az ellenzék nyeri a választást.
2022. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
5# A birka meneten meg voltak, 2 millióan ugye? Meg 1,5 millióan nézték tévén keresztül... Nem a Bayeros képet kellene nézni, ami 1 órával az esemény megkezdése előtt készült. MZP youtube csatornáján van videó is feltöltve, ahol valami csoda folytán, több mint dupla ember látszik, mint a hazug, proli, sz@rszájú Bayer képén...
2022. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Egy ideig mentem mindenféle tüntire, voltam pár fórumon is, aztán az utolsó fidesz győzelem teljeset megtört. Semmi értelme kimenni, el sem jut az emberekhez. Olyan mintha lukas vödörbe töltenéd a vizet. A másik, meg annyira szánalmas béna volt régen egy csomó ellenzéki tünti, teljesen elvette a kedvem. A netadós volt a legjobb. Amúgy meg behányok már az egész politikától.
2022. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem jártam politikai rendezvényekre, és a kokárdát sem hordom, amióta a Fidesz bemocskolta. Szavazok, ez a fontos.
2022. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan azért, amit már korábban is leírt valaki. Nem vagyok fanatikus, meg "MZP-hívő". Utánanéztem a jelölteknek, elolvastam a programjukat (Már amelyiknek van egyáltalán), megnéztem egy rakás interjút, aztán mérlegeltem és eldöntöttem, hogy kire fogok szavazni. Nekem ehhez nem kell sem szalag, sem sapka, sem minden hétre egy nagygyűlés.

Nem is ugyan arra a pártra szavazok minden választáson, mert nem érzelmi alapon döntök, hanem lehetőleg objektíven, eredmények és jövőkép alapján.

2022. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!