Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznál most?

Kire szavaznál most?

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 18:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok teljes mértékben elégedett az ellenzékkel, de a voksomat rájuk teszem.
2022. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Miért van az, hogyha megkérdezek egy ellenzékit, hogy pl milyen irányba viszi az Összefogás a külpolitikát és a gazdaságot, akkor csak annyit tud ideizzadni, hogy: "Ebben az országban soha többet nem lesz lopás és korrupció".
2022. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%
12: Miért van az, hogy a fidesz kétszer is csak annyival nyert, hogy folytatjuk?
2022. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%

13


Mi a frászért tartanak egy évben többször is kormányinfókat, ha a turbófelvilágosultak nem nézik meg? Ott mindig elmondják, hogy mik a terveik a jövőre nézve. Pl ott tudtam meg, hogy milyen terveik vannak a családtámogatással, pályázatokkal jövőbeni pályázatokkal, faluprogramokkal, mezőgazdasággal.

2022. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
14: jah ès ilyeneket beszélnek, hogy kanyarban előzünk meg, hogy gyors Naszád vagyunk. Minek nézzem akkor ezeket? Aztán 400as euro forint árfolyamon a szuper magasra emelt magyar minimálbér nem kB 350 euro volt. LOL. A gyorsnaszádon!
2022. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
Sőt még túloztam is. 200 bruttó az 130 nettó, 325 Euro nettó. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Erre a Sok D-n kívül nincs is mit írni.
2022. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%

15


Most az a bajod, hogy mindig elmondják, hogy mik a terveik? Mert eddig azt kifogásoltad, hogy nincsenek terveik. Ha van sapka az a baj...

De mutass egy online fórumot, ahol az ellenzék programszerűen ugyan ezekről a témákról beszél. Mert vettem a fáradtságot és elolvastam az ellenzéki programot, de ezek valamiért nincsenek benne. Viszont ilyen dolgok igen: európai ügyészség, több Európa, több EU, mélyebb integráció Európában, fékek és ellensúlyok, normalizálódó kapcsolatok Brüsszellel. Kifejtésnek meg szóvirágok, nulla valós tartalommal.

2022. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
#17: Én is egyre jobban húzok a Fideszhez emiatt. Egyszerűen az Összefogástól azon kívül nem hallok semmit, hogy nem lesz korrupció (lesz!), meg becsicskulunk az EU-nak feltétel nélkül. Semmi valós programjuk a gazdaságról nincsen pl.
2022. márc. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18


Engem tényleg érdekelne a véleményük azokról a dolgokról amit fentebb írtam. De az volt a szánalmas, hogy az utcafórumaikon sem beszéltek ezekről. Csak Orbán így meg úgy. De azért szavazzak rájuk. Felejtős a szavazatom feléjük pont emiatt.

2022. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!