Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberál ellenzékiek belföldö...

A liberál ellenzékiek belföldön és pl. a lengyelek miért támadják a magyar kormányt mert nem küld fegyvereket Ukrajnába és nem mondja fel a gáz és olaj szerzodést a ruszkikkal?

Figyelt kérdés
Szerintem tök igazságtalan tőlük, miért kellene nékünk a háborúba bele avatkozni és máshonnan tízszeres áron gázt venni ha sokan így is alig tudják fizetni a számlát
2022. márc. 24. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Én liberál ellenzéki vagyok, de nem mondom ezt. Eddig csak a kormánymédiában hallottam, hogy mi állítólag ezt mondanánk. Ne dőlj be mindennek.

Amit lehetne tenni, elkezdeni csökkenteni az oroszbenergiafüggőséget, ez viszont nem megy egyik napról a másikra.

2022. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Azért, mert Orbán egy olyan "ember", aki sorra árulja el a szövetségeseit és a hazáját, amit képviselnie és szolgálnia kéne, de csak meglopja, stb.
2022. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Én liberálisként egyetértek Orbánnal abban, hogy nem kell fegyver küldenünk az ukránoknak, és abban is, hogy a NATO-nak sem szabad beavatkozni, ameddig NATO tagot nem ér támadás. Ahogy az első is mondta, nem kell mindent elhinni, amit a kormánymédiában mondanak, mert nagyon szeretnek hazudni a politikai ellenfelekről.
2022. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hypno ***** válasza:
16%

Senki nem bontja fel a szerződéseket.

Orbánt azért támadják, mert már megint maszatol.


Kíváncsi lennék mivel fogják Moszkvában a tökét a mi utcai harcosunknak, mert feltünően rájön a viszketés, amikor az orosz tömeggyilkost kellene elítélni.

2022. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én csak azt nem értem, hogy akik mélypacifistának adják elő magukat, miért érdekeltek nyakig a fegyverek küldésében? Értem ezalatt a nyugati áldemokratákat.
2022. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
A liberálellenzékieknek semmi sem tetszik amit a kormány csinál, szóval már hobbiból támadják ezért is kormányt. A lengyelek meg hagyományosan orosz fóbiásak, képtelen túltenni magukat a múlt évszázadok sérelmein, és nekik se se tetszik semmi se amit az oroszok csinálnak, állandóan csak azt nézik, hogy hogyan tudnak betennei az oroszoknak, így most nyilván nem gyözik az ukránokat támogatni, hogy ezzel is bizonyít´sak hagyományos oroszellenes attitüdjüket.
2022. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
#5 Békét akarnak, majd fegyvereket küldenek a háborúba. Én sem értem, de szerintem más sem :D
2022. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Ja, a fegyver küldésnek csak az értelme, még több áldozat mind a két oldalon, meg még több menekült. Nyilvánvaló, hogy Ukrajna nem nyerhet hosszabb távon a világ legnagyobb országának hadseregével szemben, a fegyverküldözgetés csak a harcokat húzza el.
2022. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

7


Üdv az újbeszélő demokráciában :D

2022. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
#5: Azért, mert ezek az ún. demokraták valójában kommunisták. A kommunisták meg csak addig békések, amíg arra mennek a dolgok, amerre ők akarják.
2022. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!