Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a rezsicsökkentés...

Támogatnátok a rezsicsökkentés, benzinár stop, farhátár stop kiterjesztését?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne, ha minden olcsóbb lenne, miért ne lehetne minden olcsóbb amikor minden is olcsóbb lehet?


A benzin, farhát, étolaj, gázár, etc árcsökkentett termékeken kívül sokmindent vesz a magyar. Egy tollvonással lehetne minden olcsóbb, vagy akár ingyenes, sőt akár mehetnénk még tovább. Fizethetnének nekünk amikor megveszünk valamit? Például tankolok 50 liter benzint, a (világpiaci)árat pedig nekem fizetné a benzinkutas.


Mit gondoltok mi lenne jó?



2022. márc. 25. 08:59
A kérdező szavazást indított:
A rezsicsökkentés, benzinárstop, farhátárstop, etc parasztvakítás, el kellene törölni
Így jó ahogy van, maradjon így még soká
Minden legyen olcsóbb
Minden legyen ingyenes
Nekem fizessenek amikor veszek valamit
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Igen! Legyen olcsób minden!kenyér 200Ft kilója,lecsókolbász, párizsi 500Ft stb.
2022. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy ja, milyen lenne már, a címert meg cseréljük vissza a vörös csillagosra szerintem. A pártirodák tetejére is vissza a vörös csillagot, csak hogy minden a helyére kerüljön ne csak a termékek ára.
2022. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem, el kellene törölni.
2022. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Tegyük fel, hogy én libbant vagyok 2bites gondolkodással, de termelő vagyok, de benzinkutas vagyok, de mondjuk kisboltos vagyok. Termelőként jóval kevesebbet kapok jelenleg ezekért a termékekért, benzinkutasként, ha nincs mákom, akkor már nem is tudok működni, ha kisboltos vagyok, akkor meg a termelőkkel kell valahogy lemókoljam, hogy ők is jól járjanak, de én se veszitsek az árstopp miatt. Mennyire jó, hogy én is választópolgár vagyok!
2022. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ingyensör, Örökélet +20 év
2022. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
EL lehet törölni, de akkor egyszerre 60%-os fizetésemelés.
2022. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

Tipikus ballibes hozzáállás:

'Követeljük, hogy a kormány lépjen fel az áremelkedések ellen, tegyen intézkedéseket az infláció csökkentésére! A magas infláció és a magas árak tönkreteszik az embereket'

-> kormány rögzíti az energia, benzin, egyes élelmiszerek árát.

Ellenzék: 'Követeljük hogy a kormány törölje el a rögzített árakat! A maximált árak tönkreteszik az embereket.'

2022. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

8-as, annyira, de annyira megmondtad a frankót most!


csak két baj van ezzel,

-nincs olyan, hogy ballib

-az ellenzéknek nevezett politikusi csoport sosem követelt árstoppot, ők áfacsökkentést követeltek, a kettőt összemoshatod, de attól még tök más marad

2022. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

#9 Bármennyire is szeretném én is, hogy ne legyenek ballibek - vannak. 1994 óta, amióta együtt léteznek a magukat baloldalinak mondók (mszp és azóta a leszármazottaik a dk) meg a magukat liberálisnak vallók (akkor szdsz, azóta momentum és szintén a dk, meg csatolt részeik).

Az "ellenzéknek nevezett politikai csoport" csak követelőzött, gondolkodni nem szokott, pont ezt mutattam meg. Nem lehet ÁFA csökkentést követelni olyan termékeknél, amik már most is a legalacsonyabb ÁFA csoportban vannak. Az üzemanyagoknak csökkentették a jövedéki adóját, egy szót sem ejtettek róla - nem véletlenül.

[link]

2022. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Volt Magyarországon baloldlai politikai réteg, mára ez megszűnt! Orbán ellenzéke van, nem baloldal! De, sikerült saját magad megcáfolni, tehát áfacsökkentést követeltek és nem árstoppot!
2022. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!