Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldal méltósággal fogja...

Baloldal méltósággal fogja viselni a vereséget jövő vasárnap vagy megint csalást kiáltanak majd?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 19:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jelenleg USA beavatkozás alatt állunk, Márki az ő emberük, az EBESZ észrevételeit most sokkal komolyabban fogja venni az EU. A Fidesz választási csalásának most várhatóan nagyobb visszhangja lesz amennyiben az ellenzék nem tudja ebben a rendszerben legyőzni.
2022. márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
75%

#20-nak:


Akkor most egyenes leszek:


Ha Orbán csalással fog nyerni, márpedig nyerni fog és azt csak csalással tudja elérni, akkor Dobrev simán el fogja érni pillanatok alatt az EU parlamentben, hogy az Orbán-kormányt tekintsék illegitimnek, mivel nem demokratikus úton választották meg.


Szankciók sorozata, Magyarország elszigetelése fog megindulni.


És persze Dobrev lesz a hazaáruló. XD

2022. márc. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Ismét #20-nak:


És "érvényteleníteni" nekünk kell.


Azért tettem idézőjelbe, mert csalással szerzett szavazattöbbség az nem többség, tehát eleve nem érvényes.

2022. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
56%
Állítólag 20 ezer ellenzéki lesz tagja a szavazatszámláló bizottságoknak. Ha valóban lesz kimutatható és bizonyított csalás, akkor abban benne lesznek ellenzéki tagok is.
2022. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

#24

Nem lényeg.

2022. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
82%

#24-nek:


Értem.


Tehát például ha egy rendőr tetten éri a kollégáját miközben az kenőpénzt fogad el, akkor ő is benne van, igaz?


Hogy a rákba lenne benne az, aki azért van ott hogy leleplezze?

2022. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
#22-23 köszi!
2022. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"Állítólag 20 ezer ellenzéki lesz tagja a szavazatszámláló bizottságoknak. Ha valóban lesz kimutatható és bizonyított csalás, akkor abban benne lesznek ellenzéki tagok is."


Nem igazán mert nem a számuk a lényeg hanem hogy hány körzetben vannak jelen. 2018-ban a körzetek harmada teljesen ellenőrizetlen volt. Az önkormányzati választásokon is nagyon jól emlékszem ahogy az a divattervező csávó dicsekedett, hogy ő szavazatszámlálóként milyen szuperül végezte a dolgát a másik három!!! ellenzéki szavazatszámlálóval együtt és hogy mennyire rendben volt minden. Vagyis ők ott négyen felügyeltek egy budapesti választókört míg a választókörök döntő többségében meg nem volt senki az ellenzékből. Ezen nagyon megdöbbentem és nem nagyon értem most sem, hogy miért nem osztják el a szavazatszámlálókat akárt úgy is hogy állják az utiköltséget vagy ilyesmi. Mit érünk azzal, hogy bizonyos körzeteket öten ellenőriznek ha a többségükben most sem lesz senki csak a Fidesz káderei.

2022. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
57%

A levélszavazatokkal már csalnak.

[link]

De szegény kérdező borzasztóan félhet, azért írja ki állandóan ezt a kérdést. A végén még elveszíti a jó kis bértrollnoki állását.

2022. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
15:39: idén sokkal jobban meg van szervezve a dolog.
2022. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!